LG pristatė bevielę išmaniąją stereo garso aparatūrą „Flowing sound“

LG pristatė visiškai naują muzikos skambesį, t.y. garso sistemą „Music Flow“. Ji susideda iš trijų kolonėlių (modeliai H3, H5 ir H7), centrinė garso kolonėlės (modelis HS6) ir tinklo grotuvo (modelis R1). Be to, šiai sistemai sukurta speciali programėlė „Music Flow“, kuri skirta centralizuotai valdyti muzikos biblioteką, net jei ši laikoma skirtingose laikmenose ar įrenginiuose. Programėlė taip pat gali rekomenduoti dainas ir grojaraščius, suteikti priėjimą prie radijo stočių internete, veikti kaip išmanusis muzikos grotuvas, kai vartotojo nėra namuose.

LG „Music Flow“ suderinta su paslauga „LG HomeChat“, kuri sinchronizuoja kelis įrenginius, šiuo atveju garso sistemą pritaiko valdymui iš mobilaus telefono per pokalbių programėles. Be to, „HomeChat“ leidžia nuotoliniu būdu duoti užklausas garso sistemai dėl tam tikros dainos ar albumo, kuri būtų paruošta iš anksto grįžus namo. Tie, kas turi telefonus su artimo lauko komunikacijos (NFC) technologija, per ją gali valdyti garso sistemą ir per ją.

Flowing sound Iš garso sistemos savybių svarbu paminėti kelias esmines. Viena jų „Auto Music Play“, kuri leidžia klausytis muzikos per išmanųjį net ir nebūnant namuose, o grįžus į juos automatiškai persijungti į „Music Flow“ garso sistemą. „Mood Station“ teikia dainų rekomendacijas ar automatiškai sukuria grojaraštį, tinkantį pageidaujamai atmosferai, o „Audio Streaming“ palengvina naudojimąsi internetu transliuojamomis muzikos programomis ar radijo stotimis, tokiomis kaip „Spotify“, „Deezer“, „Napster“ ir „TuneIn“. Su

LG „Music Flow“ suderinta su belaidžiu ryšiu audoja tinklų suderinamumo technologiją ir dvigubą „Wi-Fi“ ryšį. Priešingai nei kitos sistemos, kurios palaiko tik vieną ryšio prieigos tašką, ši leidžia išvengti muzikos trikdžių ar pauzių, kai tik sutrinka ryšio signalas. Taip užtikrinamas nepertraukiamas, aiškus ir skaidrus HD kokybės garsas. LG „Music Flow“ galimybes praplečiant papildomais garsiakalbiais sukuriamas gylio efektas. Sistemoje esanti „Multi-room Mode“ leidžia sujungtose kolonėlėse vakarėlių metu groti tą pačią muziką arba leisti skirtingas dainas kiekviename kambaryje šeimos nariams esant namuose. Naudodami „L/R Stereo Mode“ funkciją galėsite labiau „pasinerti“ į garsus, o „Home Cinema Mode“ leis sustiprinti efektus žiūrint filmus.

Flowing soundSiekdami garantuoti optimalų garsą LG „Music Flow“ sistemoje pritaikė automatinį garsumo pusiausvyros algoritmą („Automatic Loudness Compensation Algorithm“). Šis pažangi programinės įrangos technologija garantuoja stiprų ir aiškų garsą visuose dažniuose. Centriniame garsiakalbyje HS6 esantis LG „Stereo Field Extension“ (SFX) algoritmas sukuria didesnę garso sklidimo erdvę ir taip sukuria stiprų erdvinio garso efektą.

Ir dar, LG „Music Flow“ yra pirmoji sistema savo kategorijoje, kuri pasižymi 24 bit/192kHz stereo atsukimo atgal galimybe. Ši funkcija leidžia atkurti garsą tarpusavyje sujungtuose įrenginiuose ir atgaminti studijinę garso kokybę, kuri yra daug geresnė, lyginant su CD ar skaitmeniniu MP3 muzikos formatu.