LG pelnė „Red Dot“ apdovanojimus už į vartotoją orientuotas funkcijas (UX)

„Red Dot“ apdovanojimų metu „LG Electronics“ (LG) pelnė devynis apdovanojimus komunikacijų dizaino (angl. Communication design) kategorijoje. „Best of the Best“ apdovanojimais įvertintos „Smart Keyboard“, „Knock Code“ ir grafinės vartotojo sąsajos (angl. graphic user interface, GUI) funkcijos, kurios įdiegtos pripažinimo sulaukusiame LG G3 išmaniajame telefone. LG inovatyvi webOS operacinė sistema, skirta „Smart TV“ televizoriams taip pat buvo įvertinta „Red Dot“ teisėjų už intuityvią vartotojo sąsają.

LG G3 UX_Red Dot Award

Tarptautiniai „Red Dot“ apdovanojimai turi tris kategorijas – komunikacijų dizaino, produkto dizaino ir dizaino koncepto. Vien komunikacijų dizaino kategorijoje sulaukę 7 096 dalyvių iš 49 šalių paraiškų „Red Dot“ apdovanojimai patenka į svarbiausių dizaino konkursų trejetuką kartu su „iF“ ir „IDEA“ (International Design Excellence Award). apdovanojimais.

LG „Smart Keyboard“ pasauliui buvo pristatyta kartu su išmaniuoju telefonu LG G3, kuris sukurtas vadovaujantis kompanijos filosofija „Simple is the New Smart“. Šiuo stiliumi sukurta ir funkcija „Smart Keyboard“, kuri padeda sumažinti klaidų vedamuose žodžiuose kiekį net iki 75 procentų. „Smart Keyboard“ gali analizuoti teksto rinkimo įpročius ir nuspėti vedamus žodžius, taip paversdama teksto rinkimą greitesniu ir dar lengvesniu procesu.

„Knock Code“ užrakto funkcija vietoj slaptažodžio ar siūlomo 9 taškų sujungimo kombinacijos šablono leidžia LG telefonų turėtojams savo išmaniuosius atrakinti tiesiog bakstelint pirštu numatytose ekrano vietose. Vartotojui suteikiama galimybė rinktis iš daugiau nei 80 000 užrakto kombinacijų, taigi „Knock Code“ yra ne tik saugesnis, bet ir patogesnis telefono apsaugos būdas nei įprastos užraktų sistemos.

Pertvarkyta LG G3 grafinė vartotojo sąsaja (GUI) pasižymi paprasta ir stilinga išvaizda, kuri atspindi naują minimalistinę ir paprastą LG dizaino koncepciją. Pastaroji siūlo modernius pastelinių spalvų ir apvalių formų motyvų, derančių su kompanijos logotipu, derinius.

LG webOS TV_Red Dot AwardLG taip pat laimėjo šešis papildomus apdovanojimus komunikacijų dizaino kategorijoje, įskaitant gautąjį už webOS „Smart+ TV“ platformą. LG inovatyvi „Smart+ TV“ operacinė sistema leidžia vartotojams greitai ir lengvai persijungti iš vieno turinio šaltinio į kitą, nesvarbu ar tai tiesioginė TV transliacija, VOD, „Smart TV“ programėlė ar dokumentas iš prijungto prietaiso ar laikmenos. LG webOS leidžia lengvai atlikti paiešką, o susipažinti su TV galimybėmis bei funkcijomis padeda draugiškas animuotas personažas „BeanBird“.

  • Perkunas Pokas

    geras.