LG G3 funkcijos (UX) bus diegiamos vidutinės ir ekonominės klasės mobiliuosiuose įrenginiuose

LG jau kuris laikas kuria universalias ir standartizuotas į vartotoją orientuotas funkcijas (angl. user experience arba UX), kurias būtų galima pritaikyti visiems kompanijos gaminamiems mobiliesiems įrenginiams. Taigi į vartotoją orientuotos funkcijos, kurios pirmą kartą buvo pristatytos flagmanui G3, nuo šiol bus pritaikytos ir LG ekonominės bei vidutinės klasės mobiliesiems įrenginiams bei planšetėms, pristatytiems antrąjį šių metų pusmetį.

LG G3 Premium UX Expansion

Nuo pat gegužės mėnesio, kai pasauliui buvo pristatytas LG G3, jo UX savybės dėl patobulinimų, orientuotų į vartotojus, buvo palankiai įvertintos tiek vartotojų, tiek mobiliosios technikos ekspertų. „Red Dot“ dizaino apdovanojimų komisija 2014-aisiais teigiamai įvertino LG G3 jam skirdami tris „Geriausio iš geriausių“ (angl. „Best of the Best“) apdovanojimus už intuityvias UX savybes.

LG G3 UX_Red Dot AwardSupaprastinta telefono kamera, rodanti tik dažniausiai naudojamas meniu funkcijas, yra viena iš UX savybių, kuri bus diegiama kaip standartas visuose vidutinės ir ekonominės klasės LG išmaniuosiuose telefonuose. Viena pagrindinių kameros funkcijų yra „Touch & Shoot“, leidžianti paspaudus bet kurioje ekrano vietoje sufokusuoti ir užfiksuoti vaizdą. Taip nuotrauka padaroma vienu paspaudimu vietoj dviejų, kai kartą palietus ekraną vaizdas sufokusuojamas, o kitu paspaudimu – užfiksuojamas. „Gesture Shot“ funkcija skirta greitai ir paprastai užfiksuoti asmenukes. Norint užfiksuoti asmenukę tereikia prieš priekinę telefono kamerą sugniaužti ir atgniaužti ranką ir telefonas automatiškai pradeda trijų sekundžių atvirkštinį skaičiavimą iki kol kamera užfiksuoja puikios kokybės, neišsiliejusią asmenukę. Su „Clean View“ funkcija galima peržiūrėti nuotraukas, iš ekrano pašalinus visus kameros meniu ženklus.

Kita UX savybė, kuri kaip standartas bus diegiama LG įrenginiuose, yra „Smart Keyboard“. Ji, stebėdama ir analizuodama vartotojo teksto rinkimo įpročius ir taip intuityviai „žinodama“, kokius žodžius vartotojas ketina rinkti, leidžia sumažinti netiksliai surenkamų žodžių skaičių iki 75 procentų. Klaviatūros dydis gali būti keičiamas ir pritaikomas pagal vartotojo rankų ir nykščių padėtį. Ši funkcija suteikia ir patogesnį teksto įvedimą – siūlomi žodžiai atsiranda virš klaviatūros ir gali būti įvedami juos tiesiog nuslenkant nykščiu aukštyn. Dažnai naudojamiems simboliams ir greitesniam teksto įvedimui galima pritaikyti individualius klavišus. Ilgai paspaudus tarpo mygtuką ir pirštą slenkant kairėn ar dešinėn keičiama žymeklio padėtis, taip leidžianti teksto redagavimą atlikti greičiau.