LG pristatė 4G ryšio planšetę G Pad 8.0

Jau šią savaitę Europoje prekyboje pasirodys LG planšetinis kompiuteris „G Pad 8.0“, pritaikytas veikti LTE (4G) ryšiu. Naujajam įrenginiui pritaikyta flagmano G3 vartotojo sąsaja, suteikta galimybė lengvai jungtis su įvairiais „Android“ įrenginiais.

G Pad 8.0_Blue_ Orange

Be pažangių techninių savybių, „G Pad 8.0“ turi eilę išmanių savybių, gerokai palengvinančių gyvenimą. Viena jų yra funkcija „QPair 2.0“, kuri leidžia jungtis per „Bluetooth“ su telefonu ir per planšetę atsiliepti į skambučius, gauti ir siųsti žinutes. „Touch & Shoot“ leidžia paspaudus bet kurioje ekrano vietoje sufokusuoti ir užfiksuoti vaizdą, taip sumažinti dvejų žingsnių procesą iki vieno. „Gesture Shot Selfies“ sukurta specialiai „selfie“ mėgėjams – jiems tereikia sugniaužti ranką prieš ekraną ir kamera automatiškai pradeda trijų sekundžių skaičiavimą prieš vaizdo užfiksavimą.

LG G Pad 8  „Smart Keyboard“ fiksuoja klaidas renkant tekstą, taip sumažina netiksliai surenkamų žodžių kiekį iki 75 proc. Žinoma, yra ir išmanaus užrakto funkcija „Knock Code“. Ji leidžia pasirinkti ekrano užrakto kombinaciją iš daugiau nei 80 tūkst. kombinacijų, taigi tikrai saugiai užblokuoti nuo kitų tai, kas saugoma telefone.

LG G Pad 8 „G Pad 8.0” LTE turi 8 colių IPS (1280×800) ekraną, 1,2 GHz keturių branduolių procesorių, 16 GB atminties. Planšetėje įmontuota 5 MP galinė ir 1,3 MP priekinė kamera, yra 4200 mAh baterija, o bendras įrenginio svoris siekia 344 g,