Lietuvoje pristatomos LG „G Pad 7.0“ ir „G Pad 10.1“ planšetės

LG Lietuvoje pristato du „G Pad“ serijos planšetinius kompiuterius – „G Pad 7.0“ ir „G Pad 10.1“. Pastarasis, jau prieinamas šalyje, turi platų ekraną ir galingą 8000 mAh bateriją, pritaikytą ilgam darbui ir laisvalaikio turinio peržiūrai. „G Pad 7.0“, mažiausias „G Pad“ serijos modelis, parduotuves pasieks artimiausiu metu.

LG G PadAbu įrenginiai turi 1,2 GHz keturių branduolių procesorių, 1 GB RAM atminties, True IPS HD (1280 x 800) raiškos ekraną, ergonomišką dizainą, bus prieinami skirtingų spalvų. Dėl suapvalintų korpuso kampų planšetiniai kompiuteriai pritaikyti patogiai laikyti juos vienoje rankoje.

LG G PAD SERIESNauji „G Pad“ serijos modeliai turi naujausias „LG G3“ telefono savybes, tarp jų ir „QPair 2.0“, kuri leidžia jungtis su „Android“ operacinės sistemos telefonais ar kitais planšetiniais kompiuteriais per „Bluetooth“ ryšį. Taip vartotojas gali gauti pranešimus apie telefono skambučius ar SMS žinutes, į jas atsakyti tiesiai iš planšetinio kompiuterio. Siekiant nuolatos didinti „G Pad“ serijos modeliams skirtų programėlių kiekį, išleistas ir „QPair 2.0“ programinės įrangos kūrimo rinkinys. Jis leidžia kurti programėles, kurios leistų vartotojams siųsti informaciją nuotoliniu būdu iš „Android“ išmaniųjų telefonų.

QPAir

Tarp kitų modernių „G Pad 7.0“ ir „G Pad 10.1“ savybių yra „Knock Code“, „Smart Keyboard“, „Dual Window“, „Touch & Shoot“ ir „Gesture Shot Selfies“. Pastaroji sugniaužus ranką prieš ekraną automatiškai pradedama trijų sekundžių skaičiavimą prieš vaizdo užfiksavimą. „Smart Keyboard“ gali padalinti ekraną į keletą langų, kad vienu metu galėtų naudotis keliomis programėlėmis. „Smart Keyboard“ fiksuoja klaidas renkant tekstą, taip sumažina netiksliai surenkamų žodžių kiekį iki 75 proc. „Knock Code“ funkcija leidžia pasirinkti ekrano užrakto kombinaciją iš daugiau nei 80 tūkst. kombinacijų. Ekranas atrakinamas patogiau ir greičiau nei įprastiniuose telefonuose, nes priklausomai nuo ekrano dydžio, užrakto kombinaciją galima surinkti nuo poros iki aštuonių bakstelėjimų ekrane. „Touch & Shoot“ funkcija leidžia paspaudus bet kurioje ekrano vietoje sufokusuoti ir užfiksuoti vaizdą, taip sumažinti dvejų žingsnių procesą iki vieno.