Natūrali vaizdo kokybė LG OLED televizoriuje

Viskas prasidėjo 2013 m., kai LG pristatė didelės įstrižainės OLED televizorių. O prasidėjo tai, kad nuo to momento didelio dydžio OLED buvo galima nusipirkti ir pasistatyti svetainėje, ne tik pamatyti parodoje. OLED arba organinių šviesos diodų ekranai vaizdo kokybe visuomet buvo nepralenkiami, bet anksčiau buvo technologiškai sunku pritaikyti juos dideliems dydžiams.

OLED

Tai štai, nuo 2013 m. LG daug dirbo, kad OLED televizoriai būtų vis patrauklesni vartotojams: būtų vis labiau prieinamos kainos, įvairesnių dydžių ir, natūralu, kuo geresni ir geresni savo dizainu, vaizdo kokybe. Šiandien naujausias LG OLED televizorius atrodo taip –

Trumpai pristatant jo savybes, būtina paminėti, kad LG pritaikė patentuotą WRGB OLED technologiją, kurioje prie tradicinių trijų spalvų – raudonos, žalios, mėlynos – kombinacijos pridėta ketvirtoji – balta. Tai prideda aukštos rezoliucijos vaizdui dar daugiau gyvumo. OLED taip pat atkuria tikrą juodą spalvą. Tai reiškia, kad vaizdas ekrane perteikia geresnį spalvų kontrastą. Prie vaizdo kokybės prisideda vaizdo atsako laikas, kuris OLED greitesnes daugiau nei tūkstantį kartų, lyginant su LED televizoriumi.

Lenktas ekranas sukurtas ne dėl grožio, nors grožio, žinoma, prideda. Lenktas ekranas sukuria platesnį matymo kampą, nes dėl išlenkimo vaizdas ekrano viduryje ir kraštuose yra tuo pačiu atstumu nuo akių.

Pirmą kartą pristatydama OLED televizorių lenktu ekranu, LG pasiūlė ir lenktą, minimalaus pločio rėmelį. Taip bendras televizoriaus dizainas tapo minimalistinis ir labai modernus, tinkantis prie įvairaus interjero.