LG vėdina futbolo sirgalius Brazilijoje

Brazilijoje vykstantis pasaulio futbolo čempionatas visą mėnesį maitino žiniomis apie žaidėjus, sirgalius, traumas, laimėjimus, taip pat pasiruošimą čempionatui, naujas technologijas. Užkietėjusiems futbolo fanams pro akis neprasprūdo ir stadionai – jų įrengimas, patogumas, vietų skaičius ir pan. Vienas čempionato stadionas – Arena da Baixada – ypatingai susijęs su LG. Šiame stadione LG įrengė vėdinimo sistemą, kuri nuo karščio gelbėjo Australijos, Ispanijos, Rusijos, Alžyro, Nigerijos, Hondūro, Irano ir Ekvadoro komandų sirgalius.

MULTI V system Kuritibos mieste esantis Arena da Baixada (oficialus pavadinimas Estádio Joaquim Américo Guimarães) buvo renovuotas prieš pat čempionatą. Stadione įrengtos papildomos sėdimos vietos, sumontuotas mobilus sulankstomas stogas. 40 tūkst. žiūrovų talpinančiame stadione įrengta moderni, energiją taupanti „Multi V“ vėdinimo sistema, kuri patikėta būtent LG.

Arena da Baixada yra pirmasis stadionas, kuriame LG diegia „Multi V“ sistema. Nors iš pirmo žvilgsnio įrengti oro vėdinimo sistemą neatrodo sudėtinga užduotis, LG kompanijai tai tapo savotišku iššūkiu. Brazilijai teko pasiūlyti sprendimą, kuris ne tik sumažintų energijos suvartojimo kiekius, bet ir garantuotų investicijų grąžą. Maža to, norėjosi neatsilikti nuo mados ir rasti aplinkai draugišką, ozono sluoksnio neardančią, ir, be abejonės, vizualiai patrauklią arenos vėdinimo sistemą.

MULTI-V-Stadium

LG sprendimas įdiegti „Multi V“ vėdinimo sistemą  pasiteisino. Jis leido reguliuoti temperatūrą skirtingose stadiono sekcijose.  Buvo pasirūpinta, jog sėdintieji „arčiau Dievo“, t. y. tribūnų viršuje, netrokštų be gryno oro, o iš arti stebintieji žaidimą galėtų ne tik matyti, bet ir pajusti, kaip futbolininkai pro juos praskrieja „su vėjeliu“.