LG sukūrė vaikų kontrolei skirtą apyrankę „KizOn“

„LG Electronics“ (LG) sukūrė dėvimos elektronikos įrenginį „KizOn“, kuris GPS ar belaidžio ryšio pagalba siunčia informaciją apie jį dėvinčiojo vietą. Apyrankės formos įrenginys pritaikytas nešioti prieš mokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams. Nešiojamas ant riešo jis tėvams į mobiliuosius telefonus persiunčia duomenis apie jų vaikų buvimo vietą.

 LG KizON

Speciali „One Step Direct Call“ funkcija leidžia tėvams bendrauti su vaikais. Pastarieji taip pat gali skambinti iš anksto įrašytais numeriais į telefonus, veikiančius su „Android 4.1“ ar naujesne versija. Vaikui neatsiliepus į skambutį per dešimt sekundžių, „KizOn“ automatiškai įjungia garsiakalbį, kad tėvai galėtų girdėti garsus aplinkoje, pvz. nustatyti, kad vaikas pamokoje. Funkcija „Location Reminder“ leidžia iš anksto nustatyti įrenginiui perspėti tėvus apie jų vaikų buvimo vietą tam tikru dienos metu.

LG KizON „KizOn“ baterija veikia 36 val., o prireikus įkrauti išsiunčia tėvams perspėjimą. Apyrankė pagaminta iš ekologiškos, vandeniui ir dėmėms atsparios medžiagos. Įvairių spalvų apyrankei sukurti ir specialūs, animaciniais veikėjais papuošti priedai.

  • andrius

    koke kaina, ir kur butu galima isigyti?