„LG Electronics“ pelnė IDEA dizaino apdovanojimų prizus

„LG Electronics“ (LG) įrenginiai pelnė eilę prizų tarptautiniuose dizaino apdovanojimuose „IDEA 2014“.Didžiausio dėmesio ir pripažinimo sulaukė šiais metais pristatyta „webOS“ operacinė sistema, skirta LG televizorių platformai „Smart TV“.

LG IDEA Award

„webOS“ sukuria lengvai suprantamą ir paprastai valdomą vartotojo sąsają televizorių platformai „Smart TV“. Vartotojai gali sudaryti valdymo nemiu pagal savo patogumą, taip greitai pereiti nuo vienos programos ar paslaugos prie kitos. „webOS“ suteikia vartotojams galimybę iškviesti animuotą personažą, kuris žingsnis po žingsnio padeda nustatyti kontrolės ir valdymo parametrus.

LG IDEA Award

IDEA aukso apdovanojimą šiais metais pelnė buitinis oro valytuvas, kuris išsiskiria savo dizainu – apvalios formos korpusu bei į vartotojų sveikatą orientuotomis funkcijomis. Sidabro apdovanojimus pelnė šaldytuvas „RF826VJSB“ ir garo drėkintuvas.

IDEA (International Design Excellence Awards) yra prestižinis pasaulinis dizaino konkursas, kurį nuo 1980 m. rengia Amerikos pramonės dizainerių sąjunga. Konkursas siekia skatinti „verslo ir visuomenės supratimą apie pramoninio dizaino svarbą gyvenimo kokybei ir ekonomikai“.