LG pristato webOS SDK, skirtą LG Smart+ TV

Šiandien „LG Electronics“ pristatė Software Development Kit (SDK) sistemą, skirtą lengviau ir efektyviau kurti naujas LG Smart+ TV programėles.

Visiems programėlių kūrėjams LG sukūrė naują internetinę svetainę, kurioje galima rasti visą programavimui reikalingą informaciją.

WebOS SDK

Internetiniame puslapyje talpinami su technologijomis susiję dokumentai, patarimai, programėlių pavyzdžiai, dizaino gairės, programuotojų forumai ir DUK. Puslapyje esantis The Application Programming Interface (API) orientyras padės lengvai ir greitai pradėti programavimo darbus.

LG SDK yra draugiška programuotojams platforma ir dirba su standartinėmis interneto technologijomis, įskaitant HTML5, Cascading Style Sheets (CSS) ir JavaScript. „Pagrindinė priežastis, kodėl rinkausi webOS, kaip mūsų „Smart+ TV“ operacinę sistemą, yra ta, kad ši operacinė sistema laikoma programuotojams draugiškos platformos pradininke”, – sakė dr. Scott Ahn, LG Technology Officer vadovas.

LG SDK palengvino programėlių, pritaikytų prie įmonių Smart+ TV sistemos, kūrimo procesą. Su LG Smart+ TV Emulator pagalba, programuotojai galės asmeniniame kompiuteryje lengvai įrengti virtualią webOS televizijos programą. „Šiame verslo segmente, kur nėra jokio dominuojančio standarto, plėsti webOS televizijos ekosistemą yra svarbiausias LG prioritetas.”