„QCircle“ programinis paketas kūrėjams – daugiau programėlių G3 savininkams

Prieš nepilną mėnesį LG pristatė naują flagmaną G3, o kartu su juo ir specialų dėklą „QCircle“. Jis ypatingas tuo, kad per jo apvalų langą galima valdyti dalį pagrindinių funkcijų neatidarius dėklo. Jau tada LG kalbėjo, kad pasiūlys ir operacinės sistemos specialų programinį paketą (SDK).

LG G3 QuickCircle SDK

Kaip sakė, taip ir padarė. Toks programinis paketas skirtas programėlių kūrėjams, plėtotojams. Jie gali lengviau ir paprasčiau kurti naujas ar pritaikyti esamas programėles „QCircle“ apvaliajam langeliui. Gerai ir kūrėjams, ir LG, o didžiausia nauda vartotojams, kuriems prasiplės situacijų skaičius, kai galės naudotis „QCircle“.

LG G3 QuickCircle SDK

Tai ne pirmas kartas, kai LG sukuria specialų programinį paketą vienai ar kitai savo funkcijai. Specialius SDK turi funkcijos „QSlide“, „QRemote“, „QPair“. Dar didesniam kūrėjų patogumui LG visus šiuos SDK sujungė į vieną programą, ilgu pavadinimu „LG Developer Loaner Device Program“. Ji apima šiuos SDK:

  • „LG QCircle“. Kaip ir minėjom, programinis paketas leis apvaliajam valdymo langeliui pritaikyti esamas ar kurti visai naujas programėles.
  • „LG QSlide“. Pati funkcija leidžia naudotis keliomis programėlėmis vienu metu, sumažinti jas iki tam tikro dydžio, slankioti ekrane. Šiai funkcijai skirtas SDK leis kurti programėles, kurias galima pilnavertiškai naudoti tiek per visą ekrano plotą, tiek sumažintas.
  • „LG QRemote“ funkcija paverčia telefoną nuotolinio valdymo pulteliu. Jai skirtas SDK siūlo aplikacijų programavimo sąsają, kuri leidžia sukurti nuotoliniam namuose esančių įrenginių valdymui skirtas programėles.
  • „LG QPair“ yra savybė, kuri leidžia sinchronizuoti „Android“ telefonus ir LG planšetinius kompiuterius, pvz. peržiūrėti skambučius, SMS ir pan. Speciali SDK leidžia kurti įvairesnes programėles.

LG G3 QuickCircle SDK

Daugiau sužinoti apie LG Developer Program galima adresu – http://developer.lge.com