„LG Display“ žeria naujoves

„LG Display“ garsėja kaip gerų ir netgi labai gerų ekranų gamintoja. Jos kurtus ekranus savo įrenginiuose naudoja ne tik seseriška kompanija „LG Electronics“. Kaip tik šią savaitę „LG Display“ pademonstravo, ką naujo sukūrė šiems metams.

JAV, San Diege vykstančioje parodoje pristatyti nauji ekranai televizoriams, telefonams, kompiuteriams, taip pat lauko reklamoms – nuo skystųjų kristalų ir Ultra HD OLED.

LG Ultra Vision TV Line-Up

Televizorių ekranai. Parodos lankytojų dėmesiui pristatyti 65 ir 105 colių įstrižainės Ultra HD raiškos lenkti skystųjų kristalų ekranai. Jie turi IPS panelę, kuri suteikia platų matymo kampą, kas reiškia, kad vaizdo kokybė nesiskirs ar žiūrėsi sėdėdamas tiesiai prieš ekraną, ar gulėdamas ant sofoje. Ekranai pritaikyti FPR 3D technologijai, todėl gali atkurti trimačius vaizdus ir net keturis kartus kokybiškiau, nei tai daro Full HD ekranai.

LG 77-inch Curved Ultra HD TV

Mobiliųjų įrenginių ekranai. „LG Display“ mobiliesiems įrenginiams sukūrė Quad HD ekranus su 2560×1440 pikselių, 491 ppi raiška. Paprastai kalbant, šie skaičiai reiškia, kad vaizdo ryškumas, spalvų tikslumas yra keturis kartus didesnis nei tradiciniame HD ekrane.

Nepamiršti ir kompiuteriai. Sukurtas 34 colių WQHD ekranas monitoriams ir 13,3 colių Quad HD ekranas nešiojamiems kompiuteriams.

LG 77-inch Curved Ultra HD TV

Interaktyvus ekranas. Didžiausiu „LG Display“ ekspozicijos akcentu tapo 98 colių (2,48 m) įstrižainės Ultra HD skystųjų kristalų ekranas – interaktyvi skelbimų lenta. Kas smagu šiame ekrane be dydžio ir didelės raiškos, tai kad galima puikiai įmatyti vaizdą dienos šviesoje. Ir dar, didelis ekranas leis gerai matyti iš bet kurios vietos – arti, toli, iš kampo ir pan.

Komerciniai ekranai. „LG Display“ kiekvienoje parodoje atveža komercinių ekranų naujovių. Šiais metais tokiomis taps 47 colių permatomi ekranai, sakoma – tris kartus labiau permatomi nei iki šiol egzistavę, taip pat 55 colių įstrižainės vaizdo sienos su 3,5 mm pločio ekrano rėmeliu.