Pristatomas LG flagmanas „G3“

LG Electronics“ (LG) pristato naująjį flagmaną  „G3“, kurtą pagal koncepciją „Simple is the New Smart“. 2,5 GHz „Qualcomm Snapdragon 801“ procesorių ir itin aukštos Quad HD ekraną turintis telefonas turės geriausias iki šiol LG telefonui skirtas technines savybes.

LG G3

Vienas iš „G3“ pranašumų prieš savo pirmtakus, tai 5,5 colių, 538ppi Quad HD raiškos ekranas. Jis atkuria vaizdus keturis kartus už HD ir beveik du kartus už Full HD didesne raiška. „G3“ pristatomas su 3000 mAh keičiama baterija, kurioje pritaikyta speciali LG technologija leis ateityje padidinti baterijos gyvavimo laiką pakeitus metalą baterijos katode grafitu.

LG G3

Aukštos rezoliucijos 13MP OIS+ kamera telefone turi technologiją „Laser Auto Focus“, pirmąja tokia išmaniųjų telefonų rinkoje. Ši technologija lazerio spindulio pagalba tiksliai apskaičiuoja atstumą tarp objekto ir kameros, taip tiksliai fokusuoja vaizdus, išgauna gerą nuotraukų kokybę net fotografuojat prasto apšvietimo sąlygomis. „G3“ fokusuoja vaizdą tuo pačiu metu, kai paspaudžiamas mygtukas, todėl tiksliai fiksuojami ir judantys objektai.

LG G3

Dėl ergonomiško lanko formos išlenkimo ir plonų šonų telefonu patogu naudotis viena ranka. Glotnios metalo tekstūros dėka ant galino dangtelio nelieka pirštų atspaudų. „G3“ turi pirmtakui „G2“ būdingą galinį valdymo mygtuką.

Kartu su telefonu bus pristatyti ir jam skirti aksesuarai. Penkių spalvų „QuickCircle“ dėklas leidžia nenuėmus dangtelio ekrane matyti SMS ar skambučius, grojaraštį ar nuotraukas, patikrinti laiką. Kartu su „QuickCircle“, LG pasiūlys seriją „Slim Guard“ ir „Slim Hard“ dėklų telefono apsaugai. „LG Tone Infinim“ (HBS-900) aukštos kokybės „Bluetooth“ stereo ausinės sukurtos bendradarbiaujant su „Harman/Kardon“. Ausinės patogios korpuse paslepiamais laidais ir greitaisiais valdymo mygtukais, taip pat „Name Alert“ funkcija, perspėjančia kas skambina prieš atsiliepiant. Dar vienas priedas – kompaktiškas ir sulankstomas pakrovėjas pritaikytas nešiotis su savimi.

  • Sush3r

    kada atsiras salonuose?

  • Mindaugas

    Pakartosiu klausima, tai kada bus Lietuvoje ?