LG pristatė stereo ausines „Tone Infinim“

Gamindama išskirtinius įrenginius, LG ne pirmą kartą pasikviečia kitų sričių ekspertus. Šįsyk kartu pasidarbuoti LG pasikvietė ir garso technikos milžinus „Harman/ Kardon“ – kompanijos pristatė „Bluetooth“ stereo ausines „Tone Infinim“ (HBS-900).

LG Infinim

Visų pirma, kaip ir priklauso ausinėms, prie kurių ranką pridėjo „Harman/ Kardon“, „Tone Infinim“ pasižymės aukšta stereo garso kokybe. LG savo ruožtu nepamiršo pasirūpinti išmaniosiomis funkcijomis, pvz. patogiais greito valdymo mygtukais, skirtais muzikos perjungimui ar atsukimui. Jei ausinės sujungtos su telefonu, jos gali perduoti garso ar vibravimo signalą, kai suskamba telefonas ar gaunama SMS, pasakyti kiek yra valandų ar kiek liko energijos baterijoje. Pastaroji neišsikrovus gali veikti iki 14 val. klausant muziką, iki 17 val. – naudojant ausines kaip laisvų rankų įrangą.

„Tone Infinim“ patiks ir savo išvaizda – tam tikros jos dalys padailintos metalo sluoksniu, kampai apvalinti, forma patogiai lenkta. Labai patogi ausinių laidų sudėjimo tvarka. Jie paslėpti korpuse ir išsitraukia tiek, kiek reikia, todėl netabaluoja veltui ir nesusiraizgo.

LG Infinim

Patogu ir tai, kad ausinių nereiks jungti laidu. Ji prie telefonų, grotuvų ar kitų įrenginių, suderintų su „Bluetooth“ jungtis būtent šios technologijos dėka. Be to, LG atskleidė, kad laukiamas naujasis išmanusis G3 turės kelias, specialiai ausinėms pritaikytas funkcijas. „Name Alert“ praneš skambintojo telefono numerį, o „Answer Me+“ leis atsiliepti tiesiogiai per ausines.