TIPA apdovanojo du LG vaizdo įrenginius

Technical Image Press Association (TIPA) kasmet apdovanodama nusipelniusius vaizdo įrenginius nepamiršo pagerbti LG įrenginių – „UtraWide“ monitoriaus (modelis 34UM95) ir Ultra HD televizoriaus (UB980). Pastarajam skirtas „Best Photo TV“ apdovanojimas.

LG 34_2

21:9 kraštinių santykį, 34 colių įstrižainę turintis „UltraWide“ monitorius apdovanojimo nusipelnė už QHD rezoliuciją (3440 x 1440), tikslų spalvų perteikimą. TIPA komisiją sudarantys grafinio dizaino profesionalai įvertino monitoriaus atkuriamo vaizdo švarumą, spalvų perteikimo tikslumą ir, be abejonės, įvairias jungtis, kurios leidžia lengvai ir greitai perkelti duomenis iš kitų įrenginių. Viena iš jungčių, „Thunderbolt 2“  perduoda duomenis 20 Gbps greičiu, tai neabejotinai padidina produktyvumą, kai reikia dirbti su didelės apimties  nuotraukomis ar vaizdo įrašais.

Ir dar, LG monitorius perteikia 99 proc. sRGB spalvų paletės, leidžia jas kalibruoti „True Color Finder“ sistemos dėka. Patogu ir tai, kad monitoriaus ekraną galima padalinti į keturis skirtingus langus. Tai itin patogi savybė vienu metu dirbant su keliais dokumentais ar išoriniais įrenginiais.

LG 34_1

Antrasis LG nominantas, Ultra HD televizorius be visų tradicinių savybių, pritaikytas peržiūrėti nuotraukas didele raiška. Šio televizoriaus raiška yra keturis kartus didesnė, lyginant su Full HD TV modeliais, rezoliuciją sustiprina ir IPS 4K ekrano panelė.

TIPA vienija 29 žymiausius fotografijos ir vaizdo turinio žurnalus iš 16 skirtingų pasaulio šalių. Asociacijos nariai kasmet renka geriausius vaizdo įrenginius, kurie atrenkami pagal technologinius ir dizaino, naudojimo lengvumo ir atsiperkamumo kriterijus.