LG Lietuvoje pristato namų kondicionierių „ARTCOOL Stylist Inverter V“

LG Lietuvoje jau šio mėnesio pabaigoje pristatys gyvenamosioms patalpoms skirtą oro kondicionierių „ARTCOOL Stylist Inverter V“. Šiais metais „iF“ dizaino apdovanojimą laimėjęs oro kondicionierius pritaikytas prie namų interjero – dirba tyliai, taip pat padeda taupyti elektros energiją.

LG Artcool Stylist

Naujasis oro kondicionierius pritaikytas prie įvairaus interjero stiliaus – modernaus, klasikinio ar minimalistinio. Prietaisas yra tik 121 mm storio, gali būti kabinamas ant sienos, o 3,4 colių įstrižainės ekrane įmontuotas LED apšvietimas leidžia keisti kondicionieriais apšvietimo spalvą ir ryškumą pagal nuotaiką arba rodant aušinimo ar šildymo režimą.

LG Artcool StylistSpeciali „Soft Airflow“ funkcija paskirsto oro srovę trimis kryptimis. Taip sukuriamas natūralesnis oro kondicionavimo pojūtis, lyginant su tradiciniais kondicionieriais. Be to, „ARTCOOL Stylist Inverter V“  veikia vos 19 dB garsumu, efektyviai naudoja elektros energiją. Kondicionierius valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, kuriuo galima peržiūrėti nustatymus – temperatūrą, laiką, keisti LED apšvietimą ir ryškumą.