LG G Pro Lite – dvejų SIM kortelių „Optimus G Pro“ brolis

Jei norėjote ir rimtai svarstėte apie „LG Optimus G Pro“, bet nesiryžote dėl aukštos kainos, LG turi jums naujienų. Visai jau netrukus prekyboje pasirodys „LG G Pro Lite“ – kuklesnis ir gerokai pigesnis „Optimus G Pro“ variantas.

LG G pro Lite

Naujasis „G Pro Lite“ (modelis D686) turės 5,5 colių IPS ekraną su qHD rezoliucija (540×960), 1 GHz dviejų branduolių procesorių, 1GB RAM ir 8GB vidinės atminties, kurią dar galima išplėsti su microSD kortele. Išmaniajame telefone veiks „Android Jelly Bean“ operacinė sistema, 3140mAh keičiama baterija. Prietaise taip pat bus 1,3 MP priekinė bei 8 MP galinė kamera.

LG G pro Lite

Viena iš pagrindinių „G Pro Lite“ savybių – naudojamos dvi SIM kortelės, kurias galima persijungti vienu paspaudimu specialiu mygtuku. Dvi SIM kortelės viename telefone yra patogus būdas tiems, kas vieną telefoną naudoja asmeniniams, kitą – darbiniams reikalams.

„LG G Pro Lite“ turės programėles, kurios yra „LG Olimpus Pro G“ ar „G2“ telefone. Tarp jų ekrano užrakto funkcija „KnockON“, ekraną į kelis langus padalinanti „QSlide“, greitiems užrašams daryti skirta „QuickMemo“ ir vertimo funkcija „QTranslator“.