Lietuvoje pristatomi LG trečios kartos „L-Series“ telefonai

Lietuvoje pristatomi LG trečios kartos „L Series III“ telefonai – „L70“ ir „L90“. „Mobile World Congress“ parodoje pirmą kartą oficialiai pristatyti modeliai šalies rinkoje bus prieinami per kelias ateinančias savaites.

Pirmoji „L-Series“ ir po jos sekusi „L-Series II“ buvo populiarios visame pasaulyje. Trečios kartos „L-Series III“ išlaikė pirmtakėms būdingą dizainą, taip pat pasipildė naujausia technine įranga, operacine sistema, vartotojo sąsajos savybėmis, o dalį konstrukcijos elementų perėmė iš aukštos klasės telefonų serijos „G-Series“.

LG L90

„LG L90“

Aukštos klasės telefonams priskiriamas modelis turi 4,7 colių HD IPS ekraną, galingą 2540 mAh bateriją, 1,2 GHz keturių branduolių procesorių, 8 MP kamerą. Telefonas veikia su naujausia „Android 4.4 KitKat“ operacine sistema. „L90“, kaip ir daugelis šiais metais išleistų LG telefonų, turės „Knock Code“ ekrano užrakinimo funkciją. Ji suteikia daugiau saugumo, nes ekraną užrakinti galima viena iš 86 tūkst. kombinacijų. Nepaisant to, pats užrakinimo procesas bus patogesnis ir greitesnis nei anksčiau.

LG L70

„LG L70“

Vidutinės kainos kategorijos telefonas turės 4,5 colių WVGA IPS ekraną, 2100 mAh bateriją, 5 MP kamerą, veiks su 1,2 GHz procesoriumi ir „Android 4.4 KitKat“ operacine sistema. Vartotojo sąsaja papildyta funkcija „Easy Home“, kuri leidžia patogiai nustatyti ekrano ikonų ir šriftų dydį. Kaip ir „L90“, „L70“ įdiegta užrakto funkcija „Knock Code“.