LG šiais metais atneš daug šviesos

Frankfurte šiandien baigia šurmuliuoti mugė „Light-Building 2014“. Čia žmonės susirenka susipažinti ir apžiūrėti naujausių apšvietimui skirtų produktų ir technologijų, kur finaliniu akcentu tampa nusipirkta lempa  į namus.

Kaip esame minėję, LG gamina ne tik telefonus ir televizorius. Didelę šios didelės korporacijos dalį sudaro apšvietimo technologijos ir gaminiai. Šiais metais LG su savo gaminiais pasiruošusi atnešti daug šviesos, o naują jų seriją, kaip įprasta, pristato įkvepiančiu šūkiu „Simply Smart in Lighting“.

Taigi, žvilgtelkime į tuos paprastai išmanius produktus.

LG OLED Table Lamp„Smart“ lempa

Ji per „Bluetooth“ gali jungtis su išmaniuoju telefonu ar planšete. Pastarieji įrenginiai gali valdyti lempą, tiksliau reguliuoti jos švietimo režimus. Jų net devyni – kiekvienam pagal individualius pomėgius. Pvz., yra miego režimas, kai lempa palaipsniui prigesta užmigus ir vėl įsižiebia ryte, nuskambėjus žadintuvui.

„OLED“ stalo lempa

Tokia ji – kurios apšvietimui naudojami organinės šviesos diodai (OLED) – pirmoji pasaulyje. Kita vertus, žinant, kad LG jau turi ištobulinusi lanksčią OLED plokštelę, lempa buvo kitas tikėtinas įrenginys, kur ji būtų pritaikoma. Beje, čia pasidarbavo LG giminaitė, ekranų rinkos lyderė „LG Chem“, pagaminusi lempai labai plonas ir lanksčias plokšteles. OLED lempa, kaip ir anksčiau minėtoji „Smart“, gali būti valdoma telefonu nuotoliniu būdu, keisti atitinkamus apšvietimo režimus.

„Color Tunable Flat Light“ technologija

Ji unikali tuo, kad leidžia keisti šviesos spalvą ir temperatūrą. Visa tai specialios programėlės dėka galima reguliuoti telefonu ar planšete.

LG Lighting Control App

„LG HomeChat“ paslauga

Ji per populiarią pranešimų programėlę „LINE“ leidžia užduoti komandas šviesos įrenginiams. Pvz., parašius komandą „išeinu“, gausite pranešimą – „ar įjungti apsaugos režimą?“. Patvirtinus šį pranešimą, šviesa namuose periodiškai įjungiama ir vėl išjungiama, taip sudaromas vaizdas, kad namai netušti.

LED-T111 apšvietimas

Ši technologija suteikia papildomo šviesumo 70 vatų metalo halogeno lempoms (3400 lumenų). Ji sukurta naudoti komercinėms patalpoms, pvz. parduotuvėms.

LED gatvių šviestuvai

Jie turi modulinę konstrukciją, kuri leidžia laikui bėgant pakeisti tam tikras dalis naujesnėmis, todėl toks šviestuvas tampa ilgalaikis, be to, sutaupo kaštus. Be to, LED gatvių apšvietimas suderintas su aplinka, pritaikytas maksimaliam funkcionalumui.