LG naujienos vėdinimo srityje

Milane vos prieš kelias dienas baigėsi paroda „Mostra Convegno Expocomfort“ (MCE), skirta pasidemonstruoti oro kondicionierių, vėdinimo įrenginių naujoves. LG, kuri mums labiau žinoma savo telefonais ir televizoriais, iš tiesų yra didelis ir žinomas klimato kontrolės technologijų ir atsinaujinančių energijos produktų gamintojas pasauliniu mastu.

LG conditioningParodoje kompanija pristatė šūkio „Beyond Your Standard“ vienijamus įrenginius – „Multi V IV Single“, „Multi Split“ serijas ir ARTCOOL Stylist Inverter V. Naujieji įrenginiai turės pažangius kompresorius, karščio keitimo, vėsinimo sistemas.

LG conditioning

LG įrodė, kad ir oro kondicionierius gali būti stilingas. Jos naujasis, dailusis ARTCOOL Stylist Inverter V pritaikytas neužgriozdinti erdvės, turi LED apšvietimą. Didelis privalumas – trijų krypčių srovė, kuri užtikrina komfortišką būvį visuose namuose. Žinoma, koks LG produktas nepasigirs energijos taupumu? Nelabai koks. Ne išimtis ir naujieji oro kondicionieriai. Be to, jie turi išmanių funkcijų „Active Energy Control“ ar „Tag On“, kurios rūpinasi gyvenančių ar dirbančių patalpoje sveikatos būsena – oro pakankamumu, tinkamu vėdinimu, temperatūrų pokyčiu ir pan.