Modernus LG šaldytuvas

Šią savaitę Venecijoje vyko LG inovacijų paroda  „InnoFest 2014“, kurioje demonstruoti Europos rinkai skirti įrenginiai. Viena iš eksponatų kategorijų buvo energiją taupantys šaldytuvai. Jie šių metų inovacijų titulo nusipelnė dėl daugybės praktiškų ir modernių funkcijų, kurios tikrai pravers kiekvienam namuose. 

LG Door-in-door ledusskapis

Energiją tausojantis „Inverter Linear“ variklis

Šio variklio dėka, LG šaldytuvo apatinėje dalyje įrengtas šaldiklis įvertintas A+++ energijos klase. Detaliau tai reiškia, kad šaldiklis užtikrina tikslesnę aušinimo kontrolę, taip naudojama mažiau elektros energijos. Beje, bandymai parodė, kad „Inverter Linear“ variklis veikia 50 proc. efektyviau, nei tradiciniai šaldytuvų varikliai.

Svarbu ir tai, kad variklio dėka šaldytuvas veikia tyliai. Lyginant su tradiciniais šaldytuvais, „Inverter Linear“ veikia 25 proc. tyliau. Tokiam varikliui taikoma 10 metų garantija.

 Durys duryse

Vienose iš dviejų šaldytuvo durų įmontuotos papildomos durelės, kuriose galima laikyti dažnai naudojamus produktus, pvz.: skardines su gėrimu, užkandžius. Kuo tai naudinga – išleidžiama 41 proc. mažiau šalto oro, nei atidarinėjant pagrindines duris. Taip, natūralu, eikvojama ir mažiau vėdinimui reikalingos elektros energijos. Be to, rečiau atidarinėjant pagrindines dureles, vyksta mažesnė temperatūros kaita ir šaldytuve laikomas maistas ilgiau išlieka šviežias.

„Total No Frost“ funkcija

Tradiciškai atidarinėjant šaldytuvo dureles, oras išleidžiamas nenuosekliai. „Total No Frost“ funkcija tai daro nuosekliai, tolygiai atšaldant visą šaldytuvo vidų. Čia prisideda ir „Multi Air Flow“ srovė, todėl bendra kombinacija užtikrina tokį pat viršutinių ir apatinių lentynų vėsumą.

„Pure N Fresh“

Tai oro filtravimo sistema, kuri pašalina nemalonų kvapą šaldytuvo viduje, jei netyčiom čia liko užmirštas produktas su pasibaigusia galiojimo data. Sistema neutralizuoja ir specifinių produktų skleidžiamą kvapą.

„Smart Diagnosis“

Funkcija, kuria išmaniuoju telefonu galima gauti pranešimus apie šaldytuvo gedimą ir vietoj išspęsti nedidelius gedimus net nuotoliniu būdu.

„Zero Clearance“ dizainas

Šaldytuvas pritaikytas įvairiam virtuvės išplanavimui, nes durelės atsidaro 90 laipsnių kampu.