Televizoriams pritaikyta garso sistema „SoundPlate“

„LG Electronics“ (LG) pristatė televizoriams skirtą garsiakalbių sistemą „SoundPlate“ (modelis LAP340). Ji šauni savo kompaktišku dydžiu, viso labo 35 mm aukščiu, stilinga išvaizda. Kitaip sakant, ji neužims vietos ir nesugadins dizaino jokiose namuose.

LG SoundPlate

Nepaisant mažo dydžio, „SoundPlate“ įdiegta 4.1 kanalo garso sistema. Garso kokybę užtikrina du žemų dažnių garsiakalbiai su dvigubais neodino magnetais, kurie suteikia aštuonis kartus galingesnį garsą, lyginant su tradiciniais garsiakalbiais.

„SoundPlate“, kaip ir visos naujausios technologijos, turi išmanias funkcijas. Viena jų, taip ir vadinama „SoundPlate“ aiškiai atskiria kiekvieną žiūrimos laidos ar šou dialogo liniją, o „Cinema Mode“ leidžia vienu mygtuko paspaudimu filmui pritaikyti erdvinį garsą.

LG SoundPlate

Naujoji garso sistema tinka naudoti su įvairiais išmaniaisiais televizoriais, tačiau idealiausiai pritaikyta veikti su tais, kurių įstrižainė siekia nuo 32 iki 55 colių. „SoundPlate“ galima jungti prie televizoriaus belaidžiu ryšiu arba vienu laidu. Be to, sistema suderinta su „Bluetooth“ ryšiu, todėl gali groti garso įrašus iš išorinių įrenginių, tokių kaip telefonai, kompiuteriai, planšetės.