LG pelnė per dvidešimt dizaino apdovanojimų „iF“ prizų

Šių metų „iF“ dizaino apdovanojimuose prizus pelnė dvidešimt šeši „LG Electronics“ (LG) įrenginiai. Tarp jų – Ultra HD TV serijos televizorius, išmanieji telefonai „G2“ ir „G Flex“.

LG iF design award G Flex

Naujas LG flagmanas „G Flex“ pelnė apdovanojimą už unikalų dizainą, kuris apima ergonomišką, lenktą 6 colių įstrižainės ekraną. Dėl lenktos formos telefonas patogus pokalbių metu, nes garsiakalbis yra arčiau ausies ir burnos. „iF“ apdovanojimų komisijos vertinimu, „G Flex“ suteikia naują požiūrį į telefonų vartotojų sąsają pasiūlęs ergonomišką valdymo mygtuką korpuso gale.

Išmanusis telefonas „LG G2“ pripažintas už korpuso gale integruotą valdymo mygtuką, kuris leidžia patogiai reguliuoti garsą, įjungti ar išjungti ekraną. Ultra HD TV serijos televizorius „65LA9700“ apdovanotas už vaizdo kokybę ir „Cinema Screen“ dizainą, kuris sukuria siaurą rėmelį, kuris vizualiai išplečia ekraną. Prie patogaus dizaino prisideda integruoti 4.1 kanalo garsiakalbiai, kurie automatiškai iškyla įjungus, ir susiskleidžia išjungtus televizorių.

LGE iF design award G FlexTarp „iF“ dizaino apdovanojimą pelniusių LG įrenginių yra:

  • Garsiakalbis „LAP340“ – už minimalistinį dizainą. Dėl plono plokščio korpuso garsiakalbį galima laikyti televizoriaus apačioje.
  • Garsiakalbis „NB5530“ –už labai ploną, vos 35 mm aukščio korpusą, bei metalinės pilkos ir juodos spalvos dizainą, pritaikytą prie įvairaus interjero.
  • 34 colių IPS 21:9 „UltraWide“ monitorius „32UM95“ – už permatomą stendą ir „Cinema Screen“ dizainą.
  • Ultra PC kompiuterius „13Z940“ – už mažesnį nei 1 kg svorį ir minimalų 4,4 mm „Super Narrow“ rėmelį.
  • „Artcool“ stiliaus oro kondicionierius „Inverter V“ (modelis A12IWK) – už  unikalų LED šviesos žiedą, 3D oro srovę, tylų veikimą ir didelį energijos tausojimą.

„Artcool“ stiliaus oro kondicionierius „Inverter V“ (modelis CA12RWK) – už energijos efektyvumą, savijautą gerinančias savybes ir pažangias technologijas, tokias, kaip „Active Energy Control“, „Energy Display“ ir „Plasmaster Ionizer Plus“.