LG naujiena – telefonas „G Pro 2“

Šių metų „Mobile World Congress“ (MWC) parodoje LG pristatė eilę puikių, šiems metams skirtų telefonų modelių. Mes pakalbėsime plačiau apie vieną iš jų – aukštos klasės telefoną „LG G Pro 2“. Jis buvo sukurtas pagal pernai metais pristatytą „G Pro“, MWC 2013 parodoje apdovanotas „Best smartphone“ kategorijoje.

LG G PRO 2

„LG G Pro 2“ gali pasididžiuoti  5,9 colių Full HD IPS ekranu, kuris palieka vos 3 mm storio rėmelį prie korpuso krašto ir  užima 77,2 proc. viso telefono dydžio. Telefonas turi aukštos kokybės 1W Hi-Fi garsą, kuris yra švaresnis ir žemesnis, taip pat ir 30 proc. stipresnis nei telefone „G Pro“.

LG inžinieriai sukūrė visiškai unikalų, supaprastintą įjungimo ir užrakinimo procesą, kuris vadinasi „Knock Code“. Jis leidžia G Pro 2 atrakinti ir naudoti lengviau ir daug patogiau nei kada nors anksčiau. „LG G Pro 2“ yra pirmasis LG  telefonas su 13 MP kamera ir OIS + (optiniu vaizdo stabilizatoriumi), kuris sumažina vaizdo virpesius, kokybiškai užfiksuota judantį objektą arba esant prieblandoje.

LG G PRO 2

Keletas kitų fotografavimo savybių, kurias turi „G Pro 2“:

  • 120FPS HD vaizdo įrašymas ir redagavimas: galima pakeisti įrašytų 120fps HD vaizdo įrašų greičius į tris skirtingus: pusiau sulėtintą, ketvirtadaliu sulėtintą ir originalų vaizdą.
  • 4K ULTRA HD įrašymas: vaizdas įrašomas Ultra HD raiška, pritaikant jį 4K televizorių nustatymams.
  • Magiškas fokusavimas: padaręs nuotrauką, vartotojas turi galimybę keisti fokuso ryškumą prieš ją išsaugant.
  • Natūrali blykstė: siūloma labiau subalansuota spalvų temperatūra, kuri perteikia tokias spalvas, kokios yra realiame gyvenime.
  • „Prasiveržęs“ kadras: padaroma 20 kadrų iš eilės, jie automatiškai redaguojami sukuriant vaizdo įrašą.
  • Galerijos koliažas: leidžiama sukurti koliažą iš galerijoje esančių nuotraukų, vėliau koliažą patalpinti bet kokiam socialiniam tinkle.

Iš savo pirmtako „G Pro“ naujasis modelis pasiėmė funkciją „KnockON“ (ji tik pavadinta naujai „Knock Code“), kuri leidžia užrakinti ar išjungti telefoną bakstelėjus pirštu per ekraną pagal nustatytą kombinaciją. Galima pasirinkti iš daugiau nei 80 tūkst. kombinacijų. Be to, G Pro 2 taip pat didžiuojasi savo patobulintų savybių kolekcija.

LG G PRO 2

Keletas naujų vartotojo sąsajos savybių:

  • Turinio užraktas: su unikaliu slaptažodžiu gali užrakinti dokumentus, nuotraukas, vaizdo įrašus, užrašus.
  • Mini vaizdas: leidžia patogiai naudotis „G Pro 2“ viena ranka – galima keisti ekrano diapazoną nuo 3,4 iki 4,7 colių, priklausomai nuo telefono laikymo padėties.
  • Dvigubas lankytojas: platus ekranas padalinamas į du atskirus lankytojų langus patogesniam naršymui.

Naujasis „G Pro 2“ jau pristatomas ir Pietų Korėjos rinkoje. Pavasarį jis turėtų pasiekti ir Europą.