LG naujienos televizorių rinkoje 2014 m.

Metų pradžioje elektronikos gamintojams yra kelios svarbios progos pasisakyti apie rinką ir savo planus joje. Viena proga – tiesiog metų pradžia, kuomet didieji rinkos gamintojai ir ekspertai duoda gaires kas šiais metais bus „ant bangos“, ko ir kada laukti parduotuvių lentynose. Antroji proga – CES paroda, kur kalbas gamintojai patvirtina realiais pavyzdžiais.

Šiais metais LG didžiausią dėmesį skyrė televizorių segmentui. Susidaro įspūdis, kad visaip kaip „išmaninę“ telefonus, gamintojai visas puikias inovacijas ir naujas idėjas perkels į televizorius – ne bet kokius, o labai didelės raiškos ir aukštos klasės OLED ir ULTRA HD.

TV rinka

„LG Electronics Home Entertainment Company“ vadovai išreiškė viltį, kad šiais metais pagaliau tokia prabanga, kaip OLED ar Ultra HD televizoriai (mat buvo ne tik retokai sutinkami, bet ir brangūs) taps galiausiai prieinama eiliniams pirkėjams.

Ką savo ruožtu siūlo ir kaip prie išmanių televizorių vizijos prisideda pati LG? Kokias naujienas ji pateiks 2014 m?

OLED televizoriai

Šioje srityje LG turi didelės ir neabejotinai geros patirties. Pirmoji išplėtė OLED ekrano dydį, o šiais metais jį padarė ir lenktą. Ir ne šiaip lenktą, o lankstomą atitinkamai pagal patogumą – žiūrėjimo padėtį, aplinką, žiūrovų skaičių ir nuotolį nuo ekrano.

Papildė ir OLED televizorių pasirinkimą pagal dydį. Vos prieš kelis metus OLED televizoriai buvo mažo dydžio ir beprotiškai brangūs. Perpratus technologijas šie televizoriai tapo pigesni, o jų dydis varijuoja nuo nedidukų iki labai gigantiškų. Kompanija, panašu, turi rimtą misiją OLED televizorius atnešti į kiekvienus namus. patogesnei logistikai įvairiuose kontinentuose, kas beje turi įtakos ir transportavimo kaštams, LG steigia gamybos padalinius Brazilijoje, Kinijoje, Lenkijoje, Tailande ir Meksikoje.

6 4.27.15 PM

ULTRA HD televizoriai

Ieškantiems ULTRA HD televizorių tikrai yra iš ko pasirinkti. LG turi visą spektrą – nuo 49 iki 105 colių įstrižainės. Visi jie turi aukštą vaizdo kokybę, jaukų modernų dizainą, išmanias savybes.

Pilnai aprūpinusi televizorius sumaniomis funkcijomis ir kokybišku vaizdu, LG susikoncentravusi į turinio pasiūlymą. Čia darbuojasi iš peties, kad galėtume žiūrėti ne tik tradicinę televiziją, bet ir jungtis prie „YouTube“, TV programų tiekėjo „Netflix“ ir daugelio kitų online turinio resursų.

webOS

webOS

Ilgai tyrę ir testavę, LG specialistai pristatė atnaujintą „Smart TV“ platformą, veikiančią webOS operacinės sistemos pagrindu. Kokia nauda? webOS suteikia greitą ir paprastą vartotojo sąsajos valdymą, supaprastina informacijos paiešką.

Be to, prideda įvairių gudrybių – viskas tik dėl patogumo. Pvz., žiūrint televizijos programą galima tuo pačiu ekrane įjungti langą ir paieškoti informacijos internete. Kaip ir reikia tikėtis, viskas sukurta taip, kad procesas užimtų vos kelis nuotolinio valdymo pultelio spustelėjimus.