„LG G Flex“ lenktu ekranu į Lietuvą atkeliaus kitą mėnesį

Jau kitą mėnesį Europos rinkoje bus pristatytas „LG Electronics“ (LG) unikalus telefonas „G Flex“, pirmasis pasaulyje lenktu korpusu ir ekranu. Tarptautinėje elektronikos parodoje CES pristatytas „G Flex“ kitą mėnesį bus prieinamas didžiosiose Europos rinkose – Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Švedijoje ir Austrijoje, o taip pat ir Lietuvoje.

LG G Flex

Lenktas telefono dizainas sumažina nuotolį tarp burnos ir mikrofono, kai įrenginys laikomas prie ausies. „LG G Flex“ pritaikytas 6 colių įstrižainės, plačiausias lankstus plastiko OLED (POLED) ekranas, skirtas išmaniesiems telefonams. „LG G Flex“ yra ir pirmasis telefonas, kurio galinė korpuso dalis turi „savęs gydymo“ dangą, kuri sumažina nuo kasdieninio naudojimo atsirandančius įbrėžimus.

Telefono unikalumas atskleidžiamas ir vartotojo sąsajos savybėmis. Tarp jų – „QTheatre“, leidžiančią įjungti fotoaparatą ar vaizdo įrašus užrakintame ekrane, į kelias dalis ekraną suskirstanti „Dual Windows“ ir „Swing Lockscreen“, specialiai sukurta keisti vaizdus užrakintame lenktame ekrane.

Telefonas turi 2,26 GHz keturių branduolių Qualcomm Snapdragon 800 procesorių, 13 MP kamerą, 3500 mAh bateriją, veikia su Android Jelly Bean 4.2.2 operacine sistema.