Didžioji LG naujiena – 4K Ultra HD televizoriai su webOS

Viena didžiausių šių metų LG naujovių, ko gero, taps Ultra HD televizorių serija su webOS operacine programa, kuri pritaikyta atnaujintai pramogų platformai Smart TV. webOS dėka „Smart TV“ pasipildys ne tik naujomis funkcijomis ir vartotojo sąsajos elementais, bet ir bus suderinama su įvairiais turinio tiekėjais. Vienas iš jų – televizijos internete tinklas „Netflix“.

LG webOS

2014 m. skirtų ULTRA HD televizorių serija turės labai didelę, 4K vadinamą raišką. Tai atvers galimybes televizoriuje diegti 4K HEVC 60p dekoderį, kuris priims H.264 ir HEVC 60p formatų siganalus. Kitaip sakant, televizorius galės transliuoti daug kokybiško, aukštos raiškos turinio iš įvairių online šaltinių, kaip štai ir interneto televizijos „Netflix“.

Grįžtant prie webOS, reikia paminėti, kad ji suteiks „Smart TV“ platformai paprastesnę, patogesnę vartotojo sąsają, leis lengviau nei anksčiau naviguoti tarp įvairių programų, greičiau pereiti nuo vieno „lango“ prie kito. Specialus „Live Meniu“ pasiūlys įvairios informacijos, funkcijų, turinio pasirinkimą, rekomenduos TV laidas, leis vykdyti paiešką.