CES 2014 įspūdžiai: moderni LG virtuvė „LG Studio“

Dar šviežiai praėjusioje pasaulinėje parodoje „CES 2014“ LG pristatė naują buitinės technikos seriją „LG Studio“. Savo technologijomis virtuvės įranga nenusileidžia naujausiems išradimams, o dizainu visiškai pritaikyta „susilieti aplinkoje“.

Bet pradėkime nuo to, kad naujajai kolekcijai dizainą kūrė įžymus pasaulyje interjero dizaineris ir didelė JAV televizijos žvaigždė Nate Berkus. Jis pasistengė, kad visi virtuvės įrenginiai, nuo viryklės iki indaplovės derėtų vienas su kitu ir, kaip sakoma, puikiausiai atskleistų savo technologines savybes. Žvilgtelkime, kas gi LG virtuvėje naujo ir modernaus.

LG STUDIO

Didžiausia naujovė „LG Studio“ kolekcijoje – 42 colių dviejų durų šaldytuvas, kuris karaliauja savo klasėje didžiausia vidine talpa. Jame telpa 26,5 kubai maisto, taigi, tikrai vietos maistui pakaks. Dar viena naujovė – trijų durų, 25 kubų šaldytuvas. Abu turi duryse įmontuota atskirą iš išorės atidaro skyrių, kur galima laikyti dažniausiai naudojamus užkandžius, gėrimus. Tokiu būdu juos galima paimti net neatidarius pagrindinių durelių, taigi, ir taupant energiją, kuri naudojama kaskart atidarius šaldytuvo dureles. Koks čia dizaino sprendimas? O gi tas, kad atidarius dureles, jos smagiai priglunda prie virtuvės spintelės ar bufero, susilieja su bendru dekoru. Nu šaunu.

Dar ne viskas apie šaldytuvus. Jie turi „SpacePlus“ ledų gamiklį, kuris įmontuotas ne viršutinėje lentynėlėje, kaip įprastai, o durelėse. Taigi, toks sprendimas sutaupo vietos. Tuo tarpu „LG Smart Cooling Plus“ technologija reguliuoja drėgmės ir temperatūros pokyčius šaldytuve, todėl leidžia optimaliai palaikyti tinkamą vėsą ir išlaikyti produktus šviežius kiek įmanoma ilgiau. Prie šios misijos prisideda ir šaldytuvuose įmontuotas „Fresh Air“ filtras ir „Multi-Air“ srovė. Šaldytuvai turi „ENERGY STAR“ ženklą, kuris garantuoja, kad jie energiją naudoja efektyviai. Ai, ir dar, šaldytuvai turi LG patentuotą „Inverter Linear Compressor“ variklį, kuris suteikia įrenginiui net 10 metų garantiją.

Pereikime prie LG indaplovių. Jos turi „LG TrueSteam“ technologiją, kuri plauna indus garais. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad nereikia net ir labai „užbujotų nešvarumais“ indų mirkyti prieš plaunant. Valdydama garų temperatūrą ir slėgį indaplovė švariai išplauna indus, apsaugo nuo jautrius paviršius nuo pažeidimų. Čia pasitarnauja ir specialus „SmartRack“ dizainas, kuris leidžia indaplovėje patogiai sutalpinti ir puikiausiai išplauti nestandartinių formų indus.

„LG Studio“ turi visą eilę virimui skirtų įrenginių – nuo viryklių, iki mikrobangų krosnelių, orkaičių. Jie, kaip, matyt, ir pridera tokiems įrenginiams, turi „Gourmet Recipe Bank“ savybę, kuri leidžia savininkams peržiūrėti daugybę receptų, o buitinei technikai juos suprasti, t.y. automatiškai parinkti reikiamą virimo ar kepimo režimą ir laiką.