CES parodoje – pirmoji LG sportui skirta technika

CES parodoje „LG Electronics“ (LG) pristatė apyrankę „LifebandTouch“ ir ausines „LG Heart Rate“ – tai pirmoji LG technika, skirta sportuojantiems. „Lifeband Touch“, išmanioji apyrankė suderinama su širdies ritmo matuokliu (HRM), taip pat išmaniuoju telefonu. „Heart Rate“ ausinės matuoja širdies ritmą atliekant pratimus. Abu įrenginiai unikalūs, nes be paskirties padėti sportuojant, atlieka ir kasdieninėje veikloje naudingas funkcijas – apyrankė tarnauja kaip laikrodis, gali priimti skambučius ir techninius pranešimus, siunčiamus išmanaus telefono, o ausinės pritaikytos klausytis muzikos.

Heart Rate Earphones 1

„Lifeband Touch“ apyrankė ir „Heart Rate“ ausinės bevieliu ryšiu jungiasi vienas su kitu ir prie „Android“ bei „iOS“ pagrindu veikiančių telefonų, perduoda duomenis į intuityvią, lengvai naudojamą programėlę „LG Fitness“ ar eilei kitų trečiųjų šalių programėlių, tokių, kaip „MyFitnessPal“, „Runkeeper“ ar „MapMyFitness“.

Lifeband Touch 3

„Lifeband Touch“ dėl asimetriškos formos ir lankstaus korpuso pritaikyta patogiai nešioti ant riešo. Ji turi lietimu valdomą OLED ekraną, kuriame rodomas laikas, biometriniai duomenys, įeinantys skambučiai, galima kontroliuoti muziką. Apyrankėje įmontuotas trijų ašių greičio ir aukščio matuoklis, kuris tiksliai nustato pagrindinius parametrus sportuojant – nuotolį, greitį, žingsnių skaičių, sunaudotas kalorijas ir tempą. Ekranas įsijungia automatiškai, vos tik apyrankės nešiotojas pasuka riešą. „Lifeband Touch“ gali „Bluetooth“ ryšiu perduoti duomenis į išmanųjį telefoną ar gauti juos iš kitų įrenginių, tokių, kaip ausinės „LG Heart Rate“.

Heart Rate Earphones 3

„Heart rate“ ausinės turi daviklio technologiją „PerformTek“, kuri matuoja kraujo tekėjimo signalus vidinėje ausies dalyje, todėl tiksliai nustato biometrinius duomenis, tokius, kaip širdies ritmas ir maksimalus deguonies suvartojimo kiekis (VO2 max). Dėl lankstaus dizaino ausinės patogios naudoti su įvairiais stebėsenos įrenginiais. Ausinės suderintos su „Bluetooth“, tokiu būdu persiunčia duomenis į išmanųjį telefoną ir laikrodį „Lifeband Touch“.

„Lifeband Touch“ apyrankė ir „Heart Rate“ ausinės bus prieinamos pirmąjį šių metų pusmetį – jų prekyba prasidės JAV, vėliau bus plečiama į kitas šalis.