LG pristato „webOS“ pagrindu veikiančią „Smart TV“

LG pristato pramogų platformą „Smart TV“, veikiančią operacinės sistemos „webOS“ pagrindu. Prieš metus iš „Hewlett-Packard“ (HP) įsigyta ir televizoriams pritaikyta „webOS“ bus demonstruojama šių metų CES parodoje.

„webOS“ suteikia „Smart TV“ platformai intuityvią ir lengvai valdomą vartotojo sąsają, padidina suderinamumą su kitais įrenginiais. Be to, naujoji operacinė sistema suteikia daugiau laisvės programėlių kūrėjams.

webOS_1

„webOS“ bus įdiegta daugiau nei 70 proc. šiais metais pagamintų LG „Smart TV“ televizorių, palengvins išmanios televizijos naudojimą. Paprastesnė taps tiek informacijos paieška, tiek „Smart T“ naudojimui būtinų nustatymų pasirinkimas. Pirmą kartą prisijungus prie atnaujintos „Smart TV“ platformos, pasirodo animuotas personažas BeanBird, kuris padeda pereiti nustatymo procesus – vartotojui tereikia paspausti „Magic Remote“ pultelyje mygtuką „OK“. Be to, „webOS“ akimirksniu atpažįsta kada ir iš kokio įrenginio prisijungiama prie televizoriaus, ir atitinkamai pateikia vartotojui nustatymų meniu.

webOS_2

Viena iš savičiausių „webOS“ savybių yra „Launcher“ – iš kairės į dešinę slenkantis meniu ekrano apačioje. Jis leidžia pereiti tarp televizijos programų, „Smart TV“ turinio ir išoriniuose laikmenose saugomos informacijos negrįžtant į pagrindinį ekraną. Taip galima žiūrėti laidas, žaisti ar naršyti internete ir tuo pačiu metu ieškoti bei siųsti informaciją. Specialus „Live“ meniu gali būti atveriamas žiūrint televiziją – jis leidžia pasirinkti kanalus, ieškoti informacijos, gauti rekomendacijas. Atnaujintai „Smart TV“ platformai pritaikytas specialus meniu „Today“. Tai turinio rekomendavimo paslauga, siūlanti praleistas populiarias televizijos laidas, programas, taip pat filmus.

„webOS“ siūlo prieigą prie „LG Store“ esančios programėlių kolekcijos, leidžia greitai rasti daugiausiai žiūrimas ar siunčiamas televizijos programas, filmus, žaidimus.