CES parodoje – nauja LG monitorių serija

Jau visai netrukus, sausio mėn., JAV startuos didžiausia pasaulyje elektronikos paroda CES. Gamintojai pamažu atskleidžia kortas, ką ypatingo pristatys ten. Tarp visų naujienų, LG pademonstruos naują monitorių seriją „Ultra Wide“, kuri išsiskirs didelės rezoliucijos, 21:9 kraštinių santykio IPS ekranais.

CES monitoriai

Didžiausią dėmesį kompanija kreipia į seriją UM95. Ji turės kelių – 29 ir 34 colių – dydžių, didelės raiškos (3440 x 1440) ekranus. CES parodoje taip pat bus pristatytas ergonomiški trijų dydžių – 25, 29, 34 colių – monitoriai UM65, 4K rezoliucijos serija 31MU95 ir „Color Prime“ serija 27MB85.

UM95 serijos monitoriai yra pritaikyti jungtis su įvairiais įrenginiais per įvairias jungtis. Monitoriai suderinti su „Thunderbolt 2“ technologija, kuri leidžia sujungti didelės raiškos ekranus ir siųsti didelės apimties duomenis per vienintelę jungtį.  Duomenys siunčiami didesniu nei 20 GB per sekundę greičiu, galima be trikdžių peržiūrėti ir redaguoti 4K rezoliucijos vaizdą. Kuo dar smagūs UM95 serijos monitoriai – jie 99 proc. tikslumu atkuria sRGB spalvų paletę, leidžia susidoroti su sudėtingos grafikos vaizdais, todėl tinka tiek dizaineriams, tiek kompiuterinių žaidimų fanams.

CES monitor

Grafikos dizaineriams, o ir filmų kūrėjams pritaikyta serija 31MU95. Šie monitoriai dėl didelės raiškos (4096 x 2160) gali atkurti labai detalų vaizdą. UM65 serija taip pat nenusileidžia vaizdo kokybe. Monitoriai pritaikomi pagal darbo pobūdį ne tik dėl trijų skirtingų dydžių, bet ir dėl ergonomiško dizaino, pvz. gali sukiotis 90 laipsnių kampu. „Color Prime“ serija 27MB85 suderinta su „Thunderbolt 2“ technologija, gali 99 proc. tikslumu atkurti Adobe RGB spalvų paletę, todėl puikiai tinka vaizdo įrašų redagavimui ir darbams, kur būtinas spartus duomenų perkėlimas.

Visi naujieji monitoriai turi funkciją, kuri leidžia padalinti ekraną į keturis atskirtus ekranus.