CES 2014 parodoje – nauja LG garso įrenginių serija

„LG Electronics“ (LG) artėjančioje CES parodoje pristatys naujausią vaizdo ir garso įrenginių seriją. Tarp aukštos klasės įrenginių joje bus kompaktiška garso sistema „LAB540W“, belaidė garso sistema „NP8740“, garsiakalbių sistema „NB5540“.

LAB540 with SWFGarso sistema „LAB540W“ pritaikyta naudoti kaip priedas prie įvairaus dydžio – nuo 32 iki 55 colių – plačiaekranių televizorių. 39,5 mm aukščio, 4.1 kanalo sistema turi 320 vatų galią ir atskirą žemųjų dažnių garsiakalbį – tai leidžia sukurti erdvinį garsą.  Sistemoje integruotas 3D „Blu-ray“ grotuvas ir „LG Smart TV“ funkcija, kuri leidžia bet kurį plačiaekranį televizorių paversti išmaniu. Be to, belaidžiu internetu ar „Bluetooth“ dėka muziką į sistemą galima perkelti iš kito įrenginio.

NP8740

„CES 2014“ inovacijų prizą pelniusi belaidė garso sistema „NP8740“ suderinta su dviejų juostų „Wi-Fi“ (2.4/5GHz) – tai leidžia vartotojams groti muziką iš interneto šaltinių. Belaidžiai 24 bit/192 kHz galios garsiakalbiai perteikia garsą įvairiomis kryptimis – juos galima išstatyti įvairiuose kambariuose. Be to, vartotojai gali pasirinkti groti tą pačią muziką namuose (režimas „Party Mode“) arba skirtingą per kiekvieną garsiakalbį (režimas „Personal Mode“). Garso sistemą ir garsiakalbius galima kontroliuoti per išmanųjį telefoną įdiegus jame specialią programėlę.

NB5540

Plonas, minimalaus dizaino garsiakalbis „NB5540“ pritaikytas naudoti kartu su įvairaus dydžio ir modelio televizoriais. 4.1 kanalo, 320 vatų garsiakalbis, nepriklausomai nuo mažo dydžio, sukuria galingą garsą – tai įmanoma dėl dviejų kanalų priekyje ir dviejų gale konfigūracijos. „NB5540“ integruotas stiprintuvas užtikrina natūralų HD garsą. Garsiakalbis jungiasi prie televizoriaus HDMI ar ARC jungtimi, o „Bluetooth“ dėka gali transliuoti muziką iš išmaniųjų įrenginių – televizorių, telefonų. Garsiakalbis gali būti kabinamas ant sienos ar pastatomas bet kurioje vietoje namuose.

NB5540 Woofer