CES 2014: LG pristatys 105 colių Ultra HD televizorių lenktu ekranu

„LG Electronics“ (LG) sausio mėnesį vyksiančioje CES parodoje pristatys Ultra HD televizorių (105UB9). Tai pirmasis kompanijos ULTRA HD televizorius lenktu ekranu ir pirmasis rinkoje su 21:9 ekrano kraštinių santykiu. Be to, dėl 105 colių įstrižainės ekrano 105UB9 bus kol kas didžiausias lenkto ekrano televizorius.

105UB9 TV

Televizorius turės 11 mln. taškų (5120 x 2160) raiškos ekraną, kurį pagamino kompanija „LG Display“. Kuriant milžiniško dydžio lenktą ekraną buvo pritaikyta nauja technologija, kuri padėjo išlaikyti struktūros vientisumą, sklandų spalvų ir šviesos perteikimą. Iki šiol lenkti ekranai buvo taikomi tik OLED televizoriams. „LG Display“ pritaikė šią galimybę ULTRA HD televizoriams, patobulinusi „Thin Film Transistor“ (TFT) technologiją, kuri apsaugo nuo spalvų iškraipymo ir užtikrina vientisą vaizdą.

105UB9 TV

105UB9 turi kino teatro salės ekranų proporcijas – 21:9 kraštinių santykio ekraną ir platų matymo kampą. Televizorius pritaikytas peržiūrėti kino filmus ar kitą vaizdo medžiagą be spalvų ir detalių iškraipymo žiūrint iš bet kokios padėties.