Teigiamai įvertinta naujos kartos LG kalbos ir judesio atpažinimo sistema

Pasaulyje pripažinta produktų saugos vertinimo laboratorija „Underwriters Laboratories“ uždegė žalią šviesą vienai iš „LG  Electronics“ kompanijos naujovių. Tai kalbos ir judesio atpažinimo funkcija, skirta naujos kartos išmaniesiems televizoriams „Smart TV“. Ši naujovė yra kertinė, norint maksimaliai atskleisti šių televizorių galimybes. „Underwriters Laboratories“ komanda atliko kelis tyrimus, šiai funkcijai skirdama ypatingą dėmesį.

CERTIFICATE OF VALIDATION FROM UNDERWRITERS LABORATORIES1

Tyrimais buvo vertinamas veikimo tikslumas bei grįžtamojo ryšio greitis. Vertinant kalbos atpažinimą, buvo atsižvelgiama, kaip tiksliai yra suprantamos ir kaip greitai vykdomos balsu diktuojamos komandos. Vertinant judesio atpažinimo galimybes, pagrindiniu aspektu tapo tikslumas bei teigiami specializuotų funkcijų efektyvumo rodikliai.

Planuojama, kad nuo 2014 m. visi, nauja operacine sistema ginkluoti LG „Smart TV“ televizoriai, turės šią pažangią kalbos ir judesio atpažinimo funkciją. Judesio atpažinimo procesą bus galima susieti tiek su integruota, tiek ir su išorine LG televizoriaus vaizdo kamera.

Jau kitų metų pradžioje, ištikimiausi LG kompanijos gerbėjai, šias naujoves galės išbandyti Las Vegaseo  vyksiančioje tarptautinėje elektronikos parodoje CES.