LG OLED televizorius – meno kūrinys namuose

Įsivaizduokite, įžengi į kambarį, o ten – langas į patį Luvrą. Neskubėkite nerti per sieną, ten tik televizorius. Bet… ne bet koks. Tai šį rudenį pristatytas 55 colių LG OLED televizorius „EA8800“.

LG OLED TV

Žiūrėjimo menas

Kuo ypatingi OLED televizoriai, tai vaizdo kokybe. Kol kas tų, kurie galėtų aplenkti atkuriant natūralias spalvas, nėra. Prie kokybiško vaizdo prisideda dizainas, o tiksliau plonas rėmelis. Jis vizualiai išnyksta, o ekranas prasiplečia. Taip sukuriamas vaizdas, tarsi žiūrėtum pro langą ar atviras duris lauk.

LG OLED TV

Dizainas – meno kūrinys

Elegancijos suteikia plonas korpusas – televizorių, kaip paveikslą galima kabinti ir ant sienos. Kas šaunu, kad televizorius turi platų matymo kampą, todėl jį galite žiūrėti iš įvairių pozicijų.

LG OLED TV

Galingas garsas

OLED televizorius ne tik gražus. Jis gali pasigirti galingu garsu. Televizoriuje įmontuota 2.2 kanalo 70 vatų garsiakalbių sistema, susidedanti iš dviejų korpuse paslėptų garsiakalbių ir dviejų žemų dažnių garsiakalbių.

LG OLED TV

Maksimali vaizdo kokybė

Televizorius turi 8 mln. taškų, WRGB OLED – baltos, raudonos, žalios ir mėlynos – spalvos kombinaciją, kuri padeda atkurti tikslias ir gyvas spalvas, smulkias detales. Vaizdas puikiai atkuriamas ir veiksmo ar daug judesio vaizduojančiose scenose – jis nesilieja, netrūkčioja.

LG OLED TV

Pramogų platforma

Televizoriuje įdiegta daug papildomų pramogų funkcijų. „Galerry Mode“ leidžia kelti ir peržiūrėti nuotraukas. Televizoriuje galima peržiūrėti ir žymių menininkų kūrinius, pvz. Paulo Gogeno „Joyousness“, Vincento Van Gogo „Bedroom in Arles“. Ir čia tik pradžia.

Didžiausią kiekį pramogų siūlo funkcija „Smart TV“ ir „Cinema 3D“. Papildyti turinį galima jį perkeliant iš kitų įrenginių su funkcija „SmartShare“. Viską valdyti paprasta su nuotoliniu valdymo pulteliu „Magic Remote“.