„LG Nexus 5“ – jau šią savaitę ir Lietuvoje

Prieš kelias dienas oficialiai pristatytas LG ir „Google“ telefonas „Nexus 5“ jau prieinamas ir Lietuvoje. Išmanusis telefonas veiks su LG programine įranga ir naujausia „Android 4.4. KitKat“ operacine sistema, turės populiariausias „Google“ paslaugas, bus prieinamas 16 arba 32 GB atminties.

Google Nexus 5

„Nexus 5“ turi 8 MP kamerą su „LG Innotek“ optinio vaizdo stabilizavimo technologija, kuri pirmą kartą pritaikyta LG flagmane „G2“. Kamerai pritaikyta savybė „Photo Spheres“ leidžia fiksuoti detalius vaizdus 360  laipsnių kryptimi, o „Auto Awesome“ – montuoti ir redaguoti telefone saugomas nuotraukas ar vaizdo įrašus. HDR+ modulis sujungia keletą geriausios raiškos kadrų į vieną nuotrauką.

„Nexus 5“ pirmasis rinkoje veikia su operacine sistema „Android 4.4. KitKat“, yra ploniausias ir lengviausias „Nexus“ serijoje. Tarp eilės naujų paslaugų, „Nexus 5“ savininkams siūloma „Caller ID“ paslauga, kuri praneš skambinančio asmens vardą bei numerį, net jei jo nėra kontaktų sąraše.

Google Nexus 5

Telefonas turi „Snapdragon 800TM“ procesorių, pritaikytas veikli 4G/LTE ryšio tinkle.  Ryškus 445 ppi Full HD IPS ekranas su „in-cell touch“ technologija greičiau reaguoja į lietimo komandas, atkuria ryškesnius vaizdus ir užtikrina gerą ekrano matymą saulės šviesoje.

„Nexus 5“ su 16 GB atminties kaina sieks apytiksliai 460 Eurus.

  • nn

    460euru … gal tiksliau 349euru? nes amerikoj 16 kainuoja 349 doleriu europoj 349euru , O LIETUVOJE tipo turi but ne europa kad 460 mokesim?

  • Darius

    Nuo kada bus galima isigyti Biteje?