„LG CHEM“ pristatė naujos kartos baterijas

Stambiausias baterijų gamintojas „LG Chem“ pranešė pradėjusi gaminti įvairių formų baterijas vietoj įprastinių stačiakampių. „LG Chem“ pirmieji rinkoje gamina pažangias įvairių formų baterijas, kurias galima skirstyti į tris kategorijas: pakopines, išlenktas ir laidines.

LG Chem battery Pakopinė baterija iš „LG Chem“ Nanjingo gamyklos pradėta gaminti jau liepą ir naudojama išmaniuosiuose telefonuose „LG G2“. Pakopinės baterijos pavadinimas kilo iš vientiso baterijos tipo, kai dvi baterijos yra uždedamos viena ant kitos sukuriant „laiptuotą“ dizainą. Tokio tipo baterija efektyviau išnaudoja ribotą vietą įrenginyje ir puikiai dera prie modernių įrenginių bei jų lankstaus dizaino.

Siekiant atskirti produktus nuo konkurentų, išmaniųjų telefonų gamintojai  pradėjo naudoti išlenktą dizainą, kuris sukuria nenaudojamą vietą įrenginių viduje. Naudojant pakopines baterijas nenaudojama vieta užpildoma  – taip pilnai išnaudojamas telefono potencialas ir padidinama baterijos talpą nedidinant telefono korpuso. Nanjingo gamykloje „LG Chem“ planuoja toliau plėtoti pakopines baterijas, kuriant trijų ir keturių pakopų dizainą.

„LG Chem“ išlenkta baterija yra sukurta specialiai išmaniesiems telefonams, laikrodžiams ir kitiems įrenginiams, kurie turi išlenktus ar lanksčius ekranus. „LG Chem“ patentuota „Stack & Folding“ technologija sumažina fizinį krūvį, tenkantį baterijai sulenktame telefono korpuse. Masinė išlenktos baterijos produkcija buvo pradėta šį mėnesį ir bus panaudota naujausiame „LG Electronics“ telefone „G Flex“.

„LG Chem“ laidinė baterija buvo sukurti elektronikos prietaisams, kurie yra sulenkiami ar net surišti į mazgą. Laidinė baterija specialiai pritaikyta gaminti mažai energijos, todėl ji neįkaista net naudojant ilgą laiką. Baterija yra atspari vandeniui, todėl puikiai tinka įrenginiams, kurie yra nešiojami ant kaklo ar riešo. Masinė laidinės baterijos gamyba prasidės netrukus.