LG ir „Google“ pristato telefoną „Nexus 5“

„LG Electronics“ (LG) ir „Google“ oficialiai pristato naują bendro darbo rezultatą – „Nexus 5“. Išmanusis telefonas veiks su LG programine įranga ir naujausia „Android“ operacine sistema „KitKat“, turės 5 colių Full HD IPS ekraną, bus prieinamas 16 arba 32 Gb atminties.

Google Nexus 5 „Mūsų ir „Google“ bendras darbas tampa gražia tradicija, kuriant „Nexus“ serijos telefonus. „Nexus 5“ pritaikėme geriausias ir pažangiausias abiejų kompanijų inovacijas“, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

„Google“ Android, Chrome ir Apps padalinio vadovas Sundar Pichai priduria, kad „Nexus 5“ yra ploniausias ir sparčiausias „Nexus“ serijoje, taip pat pirmasis rinkoje, veikiantis su „KitKat“ operacine sistema.

Patobulinta kamera

„Nexus 5“ turi 8 MP kamerą su „LG Innotek“ optinio vaizdo stabilizavimo technologija, kuri pirmą kartą pritaikyta LG flagmane „G2“. Ši technologija užtikrina ilgesnį išlaikymą, mažesnį vaizdo susiliejimą ir triukšmą fotografuojant prietemoje. Savybė „Photo Spheres“ leidžia fiksuoti detalius vaizdus 360  laipsnių kryptimi. „Google“ savo ruožtu kamerai pritaikė savybę „Auto Awesome“, skirtą nuotraukų ar filmų montavimui ir redagavimui. HDR+ modulis sujungia keletą geriausios raiškos kadrų į vieną nuotrauką.

Galingas ir greitas

„Nexus 5“ pirmasis rinkoje veikia su operacine sistema „Android 4.4. KitKat“, yra ploniausias ir lengviausias „Nexus“ serijoje. Telefonas turi „Snapdragon 800TM“ procesorių, ryškų, gerai dienos šviesoje matomą 445 ppi Full HD IPS ekraną, kuris „in-cell touch“ technologijos dėka greičiau reaguoja į lietimo komandas. „Nexus 5“ pritaikytas veikli 4G/LTE ryšio tinkle.

Google Nexus 5

Geriausios „Google“ paslaugos

Tarp „Android 4.4“ savybių „Nexus 5“ savininkams siūloma „Caller ID“ paslauga, kuri praneš skambinančio asmens vardą bei numerį, net jei jo nėra kontaktų sąraše. Paslauga „Hangouts“ leis vienu metu vaizdo pokalbyje dalyvauti bendrauti su keliais žmonėmis.

Tradiciškai telefone bus populiariausios „Google“ paslaugos – „Gmail“ paštas, naršyklė „Chrome“, kalendorius, žemėlapiai, debesų kompiuterijos paslauga „Google Drive“. Vartotojai galės naudotis paieškos balsu paslauga „Google Now“, rinktis iš daugiau nei milijono „Google Play“ programėlių, žaidimų, filmų, knygų ar muzikos.

Baltos arba juodos spalvos „Nexus 5“ prekyba šiandien pradėta JAV, Kanadoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Australijoje, Pietų Korėjoje ir Japonijoje. Lapkričio viduryje telefonas pasirodys ir kitose Europos, Pietų ir Centrinės Amerikos bei Azijos šalyse.

Pagrindinės techninės specifikacijos:

–       Procesorius: 2,26 GHz keturių branduolių Qualcomm® Snapdragon 800TM

–       Operacinė sistema: Android 4.4 KitKat

–       Ekranas: 5 colių HD Full HD IPS (1280 x 1080 taškų)

–       Atmintis: 32 GB/ 16 GB

–       RAM: 2 GB

–       Kamera: 8 MP (galinė) su OIS/ 1,3 MP (priekinė)

–       Baterija: 2300 mAh (nekeičiama)

–       Dydis: 137,84 x 69,17 x 8,59 mm

–       Svoris: 130 g

–       Kita: belaidis krovimas, NFC

  • Hmm

    Būtu baterija neintegruota pirkčiau, viena nusėda kitą įsidedi jeigu išvažiavęs, bet db..