LG pristato nešiojamą spausdintuvą „Pocket Photo“

„LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristatė nešiojamą  spausdintuvą „Pocket Phto“ (modelis: PD233), skirtą spausdinti išmaniajame telefone saugomas nuotraukas. Spausdintuvas atkuria aukštos raiškos nuotraukas, yra suderintas su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemas naudojančiais telefonais, prie jų gali jungtis belaidžiu interneto ryčiu.

LG Pocket Photo

„Pocket Photo“ yra vienas iš mažiausių ir lengviausių mobiliųjų spausdintuvų rinkoje. Jo matmenys – 72 x 120 x 24 mm, svoris siekia vos 215 g. Spausdintuvas lengvai telpa delne ar drabužių kišenėje, todėl jį patogu nešioti. Jis spausdina 5,1 x 7,6 cm dydžio nuotraukas.

Išmaniųjų telefonų vartotojai gali nemokamai įsidiegti specialią „Pocket Photo“ programėlę, kuri leis greitai ir patogiai redaguoti nuotraukas, sukurti QR kodą ir įkelti jas į socialinį tinklą, pritaikyti žaidimuose ir pan. „Pocket Photo“ gali spausdinti QR kodus, kuriuos nuskaito įvairios barkodų skenavimo programos. „Pocket Photo“ taip pat pritaikytas spausdinti gimtadienio atvirutes ar net vizitines korteles.

LG Pocket Photo

„LG Pocket Photo“ suderinamas su „Bluetooth“, NFC ryšiu. Jame įdiegta technologija ZINK, kuri naudoja specialių ZINK 2.0 popierių – jis spausdinimui ir spalvų formavimui naudoja karštį, todėl nereikia įprastų spausdinimo kasečių. ZINK technologijos dėka nuotraukas mažiau tepasi, ilgiau išlieka kokybiškos.