LG flagmanas „G2“ jau Lietuvoje

Lietuvoje jau pradėta prekiauti „LG Electronics“ (LG) išmaniuoju telefonu „G2“. Tai pirmasis aukštos klasės telefonų serijos „G“ atstovas.

LG G2 black

Išskirtinis dizainas

„LG G2“ yra pirmasis rinkoje išmanusis telefonas, neturintis šonuose mygtukų – jie išdėstyti korpuso gale. Ši dizaino koncepcija kilo, atsižvelgiant į vartotojų tyrimą, kuris parodė, kad kuo platesnis tampa telefonas, tuo sudėtingiau pasiekti šoninius mygtukus. Tuo tarpu laikant telefoną delne, pirštai natūraliai laikomi gale. Perkelti garso reguliavimo mygtuką paskatino ir faktas, kad kalbėdami ir tuo pačiu reguliuodami šone  įmontuotą mygtuką vartotojai dažnai išmeta telefoną. Jei telefonas guli ant paviršiaus ekranu į viršų, nebūtina jo apversti, kad paspausti mygtuką gale. Specialios funkcijos „KnockON“ dėka užtenka bakstelėti dukart per ekraną.

Platus ekranas ir talpi baterija

„LG G2“ turi 5,2 colių Full HD ekraną, pritaikytą patogiai valdyti jį viena ranka. Technologija „Dual Routing“ sumažina ekrano rėmelio plotį iki 2,65 mm šonuose. Ekranui naudojama IPS matrica atkuria aukštos kokybės grafiką, tikslias spalvas ir ryškų vaizdą be iškraipymo.

„LG G2“ grafikos procesoriaus atmintis (GRAM) sumažina ekrano energijos sunaudojimą iki 26 proc. ir padidina bendrą įrenginio naudojimo laiką apie 10 proc. 3000 mAh baterija leidžia pilnai naudotis telefonu visą dieną. Be to, „LG G2“ veikia su moderniausiu rinkoje procesoriumi „Qualcomm Snapdragon 800“, kuris suteikia spartų veikimą, turtingą grafiką ir efektyvų baterijos naudojimą.

Aukštos rezoliucijos kamera su OIS

„LG G2“ kamera turi optinį vaizdo stabilizatorių (OIS), kuris užtikrina ryškų ir aiškų vaizdą net ir fiksuojant judesį ar prietemoje. Daugelis dabartinių telefonų kamerų su OIS siūlo nuo 4 iki 8 megapikselių rezoliuciją. „G2“ turi 13 megapikselių rezoliucijos kamerą.

Praktiška vartotojo sąsaja

LG atlikta vartotojų tyrimas atskleidė, kad dažniausiai naudojamos telefonų savybės yra bazinės, praktiškiausios. Tai galimybė skambinti, rašyti SMS, naudotis socialiniais tinklais ar žemėlapiais. Atsižvelgiant į praktiškų funkcijų poreikį, „LG G2“ telefonas pasipildė naujomis funkcijomis. Jų tarpe „Answer Me“, kuri leidžia automatiškai atsakyti į skambučius vos tik pridėjus telefoną prie ausies tais atvejais, kai nustatytas tylus telefono garsas. „Guest Mode“ apsaugo savininko privatumą, nes leidžia jam nustatyti prieigą tik prie tam tikrų programų, kai telefonu naudojasi kitas žmogus.

Pagrindinės techninės charakteristikos:

–       Procesorius: 2,26 GHz keturių branduolių „Qualcomm Snapdragon 800“

–       Ekranas: 5,2 colių Full HD IPS (1080 x 1920 taškų / 423 ppi)

–       Atmintis: 32 GB/ 16 GB

–       RAM: 2GB LPDDR3 800MHz

–       Kamera: 13 MP galinė su OIS/ 2.1 MP priekinė

–       Baterija: 3000 mAh

–       Operacinė sistema: „Android Jelly Bean 4.2.2“

–       Dydis: 138,5 x 70,9 x 8,9 mm

  • vaidas

    Turiu l9 ir labai dziaugiuosiu,bet pavydziu kas tures lg g2 telefona:)

  • Jokubas

    Nusipirkau G2 bet nepavyko rast tinkamo deklo:(

  • J…..

    Pacia pirmą diena radau privaciame mobiliu telefonu salone deklą ir plevele :) Kedainiuose.