LG dizaineriai: kaip buvo sukurtas LG OLED televizoriaus lenktu ekranu dizainas

„LG Electronics“ dizainerių kurti darbai atspindi kompanijos tapatybę: „Mylėk akimirką, kurk istoriją“ (angl. Love the Moment, Design the Story). „LG“ įrenginiai pasižymi paprasta, elegantiška ir netikėta išvaizda.

Jau galima peržiūrėti vaizdo įrašą apie tai, kaip buvo sukurtas OLED televizorius lenktu ekranu. Šio įrenginio kūrimas prasidėjo klausimu: „Kodėl televizoriai turi būti plokšti, jei pasaulis visai nėra plokščias?“

LG Curved OLED TV iedvesma

 

Paliekant tik esmę

Išlenktas televizorius buvo vaizduotės vaisius ir šviežio oro gūsis televizorių rinkoje. Iš   pradžių dizaineriai pasidalino savo mintimis, idėjomis ir patirtimi. Projektuojant LG OLED televizorių lenktu ekranu  buvo paneigti stereotipai ir itin didelis dėmesys skirtas naujovėms.

LG Curved OLED TV designers

Norint panaikinti bet kokius vizualinius trūkumus, televizoriuje integruotas vidinis kristalų laikiklis. Laikiklis pagamintas iš karbono pluoštu sustiprinto plastiko. Televizorius yra vos 4.3 colio pločio ir sveria 17 kilogramų. Peršviečiamas stovas sukuria iliuziją, kad ekranas sklando ore.

LG Curved OLED TV

Naujos dizaino idėjos – be pabaigos

Filmukas „CURVED OLED TV Design Story“ buvo filmuojamas dvi dienas ir montuojamas mėnesį. Nors ir sudėtinga sutalpinti kiekvieną dizaino kūrimo detalę į trumpą filmuką, jame galite išvysti, kaip idėja tampa realiu produktu. Net ir dabar jums skaitant šį blog‘o įrašą LG dizaineriai greičiausiai kuria naujų įrenginių dizainą. Tad laukite įdomių sprendimų.