Rimtas LG sprendimas – įmonių telefonams skirta „LG Gate“

„LG Electronics“ (LG) kiek dažniau praneša apie įvairias mobiliųjų telefonų pramogas eiliniams vartotojams, tačiau kompanija kuria ir daug rimtų, verslui skirtų dalykų.

Visai neseniai LG pranešė apie naują produktą „LG Gate“. Tai technologijų paketas, skirtas mobiliesiems telefonams. Jo paskirtis – suteikti apsaugą įmonės dokumentams, prie kurių darbuotojai jungiasi, naudoja ar persiunčia mobiliuoju telefonu.  Iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu.

LG GATE Kam to reikia? Tikrai nemažai įmonių, kuriuose darbuotojai naudoja vieną telefoną tiek darbiniams, tiek asmeniniams reikalams. Jei darbo reikalams reikia ne tik paskambinti, bet ir jungtis prie el. pašto ar serverių, kur laikoma svarbi verslo informacija, saugumas reikalingas. Tokie sprendimai, kaip „LG Gate“ padeda įmonėms tvarkyti IT saugumą ir privatumą.

LG GATE

Naująjį sprendimą LG siūlo naujausiame savo flagmane „G2“. Vartotojai gali sklandžiai naudotis dviem operacinėm sistemom viena telefone, tokiu būdu laikyti asmeninę ir verslo informaciją atskirai.

„LG Gate“ suderinta su eile operacinių sistemų ir savybių, įskaitant „Data Encryption“, „Microsoft Exchange Active Sync“, „Virtual Private Network“ (VPN) ir „Mobile Device Management“ (MDM). Be to, „LG Gate“ turi galingą šifravimo technologiją, kurios padeda papildomai koduoti mobiliuoju telefonu siunčiamus, naudojamus dokumentus.