LG pristatė programėlę – G2 funkcijų simuliatorių

Prieš kurį tai, neseną laiką LG pristatė naujos kartos flagmaną G2. Nauja karta jis vadinamas ne dėl skambesio – telefonas skiriasi savo vartotojo sąsaja, jos funkcijomis, netgi mygtukų išdėstymu.

LG G2 Emulator

Norėdama padėti vartotojams greičiau priprasti prie naujovių, LG sukūrė programėlę „G2 Emulator“. Ją galima įsidiegti į bet kurį mobilųjį „Android“ įrenginį ir išmėginti kaip veikia šešias G2 vartotojo sąsajos funkcijas.

LG G2 Emulator

Programėlė ne tik leis pasitreniruoti su G2 funkcijomis, ji parodys, kaip ir kuo reikia naudotis, kaip viskas veikia. Minėtosios funkcijos yra šios:

  • „KnockON“ – įjungia ar išjungia ekraną dviem spustelėjimais.
  • „Guest Mode“ – sukuria „svečiams“ skirtą atskirą vartotojo sąsają ir suteikia ribotą prieigą prie duomenų. O paprastai tariant, duodamas telefonu pasinaudoti kitam asmeniui, vartotojas gali nustatyti, kurias programėles, nuotraukas ar pan. jis gali matyti, kurių ne.  Pvz. duodant telefoną vaikui, galima nustatyti, kad jis matytų tik žaidimus.

LG G2 Emulator

  • „Capture Plus“ – analogiška „Print Sceen“ funkcija, tik telefone. Ji leidžia nukopijuoti ir kaip paveikslėlį išsaugoti visą interneto svetainės puslapį.
  •  „Slide Aside“ – leidžia vienu metu naudotis keliomis programomis (atverti kelis langus), nenaudojamus tiesiog pirštu pastumiant į šoną, o prireikus vėl atverti, nustumiant kitą.
  • „QuickMemo“ – ne nauja funkcija, bet, matyt, vis dar kelianti klausimų, kaip naudotis? Jos esmė paprasta – telefono ekrane (ar tai pradžios ekranas, nuotrauka, interneto puslapis ar bet kas ką tuo metu matote ekrane) gali tiesiog pažymėti pastabas, kažką pabraukti, nupiešti ar užrašyti ir visa tai išsaugoti kaip paveikslėlį, persiųsti kitiems.
  • „Clip Tray“ – kopijuoja, išsaugo, įklijuoja iki 20 elementų – tekstą, nuotraukas ar interneto puslapius, kurių prireikia dažnai.

„G2 Emulator“ galima parsisiųsti iš LG interneto parduotuvės „Google Play“ ar adresu – www.lg.com/global/g2.