LG išplėtė IPS 21:9 monitorių seriją

Berlyne vykusioje konferencijoje „IFA 2013“ LG pristatė naujus „UltraWide“ serijos monitorius – IPS 21:9 AIO (modelis „V960“), „29EA73“, „29EB73“ ir „29MA73“. Aukštos vaizdo raiškos, plataus ekrano monitoriai sukurti taip, kad leistų vartotojams dirbti kelis darbus vienu metu, o taip pat nestokotų pramogų.

LG IPS Monitor EA73

Modelis „V960“ pritaikytas kompiuterinių žaidimų mėgėjams ir grafikos dizaineriams, kuriems būtina aukšta raiška. IPS matricos monitoriuje integruotas  „NVIDIA GeForce GT 640M“ grafikos procesorius, pritaikytas veikti su „Windows 8“ operacinė sistema. Monitoriaus ekrano plotas 29 coliai, kraštinių santykis – 21:9. Be to, yra ir speciali „paveikslėlis paveikslėlyje (PIP)“ funkciją, kuri leidžia vartotojui tuo pačiu metu naršyti internete ir žiūrėti televizorių. Komplekte pridedama klaviatūra ir pelė.

LG IPS UltraWide monitor EB73

„29MA73“ turi integruotą TV imtuvą, kitaip sakant, galima puikiausiai žiūrėti televizijos kanalus. Funkcija „Extra View“ leidžia dalį ekrano panaudoti televizijos ar kitos programos žiūrėjimui. Naujasis modelis yra ir ergonomiškas – jo stovas leidžia reguliuoti aukštį, pritaikyti jį pagal sėdėjimo padėtį ar vartotojų ūgį.

LG IPS 21:9 UltraWide All-In-One PC

LG „UltraWide“ serija leidžia kur kas patogiau daryti kelis darbus vienu metu. Tam padeda specialios funkcijos, kurios leidžia dalinti ekraną į kelias dalis. „Dual link-up“ gali „suskaldyti“ ekraną į keturias dalis ir, žinoma, kiekvienoje jų atverti vis kitą vaizdą. Tai labai patogu kompiuterinių žaidimų mėgėjams ar grafikos dizaineriams, netgi muzikos kūrėjams. Monitorius suderinamas su Mac operacine sistema, MHL, HDMI, „DisplayPort“ jungtimis.

LG IPS monitoriai atkuria ryškias ir tikroviškas spalvas, sumažina akių įtampą. Didelė vaizdo raiška monitoriams pelnė ne vieną tarptautinį sertifikatą ir apdovanojimą.