IFA parodoje ir išmanioji LG buitinė technika

IFA parodoje yra ką pažūrėti ne tik technologijų mėgėjams. Čia puikiausiai jausis ir kiekvieno mūsų močiutė, kuri taikosi į naują buitinę techniką.

Neseniai praūžusioje parodoje LG pristatė eilę buitinės technikos, o tarp jos ir būtiną namų atributą – skalbimo mašiną bei džiovyklę.

LG New Eco Hybrid Washer Dryer

Visų pirma apie skalbimo mašiną ir kuo ji verta dėmesio. Pradėkime nuo to, kad ji priklauso A+++ energijos klasei, o tai reiškia, kad taupiau naudoja ir vandenį ir elektrą. Be to, LG skalbyklė, lyginant su kitomis, priklausančiomis šiai energijos klasei, sunaudoja 40 proc. mažiau energijos.

Skalbyklė turi „6 Motion Direct Drive“ technologiją, kuri, kalbant paprasčiau suteikia šešis skirtingus skalbimo režimus ir užtikrina optimalų rezultatų skalbiant bet kurio tipo audinį. Be to, yra technologija „TrueStream“, kuri leidžia valyti drabužius garais. Toks būdas per 20 min. pašalina nešvarumus, taip pat alergenus, erkutes.

Dar vienas puikus IFA eksponatas – „Eco-Hybrid“ džiovyklė. Be tradicinių džiovinimo režimų jis turi ir „Air-drying“ (džiovinimo garais) sistemą. Ji leidžia sutaupyti apie 7 tūkst. litrų vandens per metus.

  • Vilte Smil

    Tokia išmanioji LG buitinė technika verta dėmesio. Kaip tik dairausi panašios skalbimo mašinos, tad daugiau info tikrai praverstų.