Išmanioji ir patogioji LG buitinė technika

Neseniai Berlyne praūžusioje konferencijoje „IFA 2013“ LG pristatė naujausius ir šauniausius produktus. Be įprastų ausiai ir akiai telefonų ir televizorių, lankytojai galėjo pasidairyti naujovių savo virtuvei – dulkių siurbliais, šaldytuvais ir mikrobangų krosnelėmis. Visi jie ir išmanūs, ir patogūs naudoti, todėl kiek plačiau papasakosime apie kiekvieną atskirai.

LG SMART HOM-BOT

Pradėkime nuo šaldytuvo

Be to, kad yra erdvus ir atrodo moderniai, dvejų durų šaldytuvas turi „Door-in-Door“ savybę. Tai durys duryse (tarsi du sluoksniai). Pirmosios skirtos dažniausiai naudojamiems produktams sudėti, nes darinėjamos neatidarant pagrindinių durų ir taip taupo elektrą.

Dar viena šauni savybė yra „Total No Frost“, kuri leidžia greičiau ir efektyviau atvėsinti maistą, išlaikyti jį šviežią.

LG Door-in-Door

„Kompressor follow me“ dulkių siurblys

Neįtikėtinas išradimas. Dulkio siurblys pats veža savo kabiną, nes jo korpuse įmontuoti keturi jutikliniai davikliai, kurie seka vartotojo žingsnius bei rankų judesius – taigi, valant kambarį jis seka paskui. Vartotojui tereikia reguliuoti kur siurbti, bet nereikia tempti siurblio paskui save.

Naujasis siurblys turi dulkių suspaudimo sistemą, todėl nereikia keičiamų maišelių. Sistema suslegia susiurbtus nešvarumus, o juos išimant nesukelia dulkių debesies.

LG KOMPRESSOR

Automatinis „Hom-Bot“ dulkių siurblys

Šis siurblys gal net dar gudresnis už prieš tai minėtąjį. Jis siurbia kambarį vienas pats – tam visiškai nereikia vartotojo. Įmontuota „Dual Eye 2.0“ kamera nustato paviršiaus nelygumus ir kliūtis, pvz. baldus patalpoje, taip leidžia juos apeiti siurbiant. „Learning Function“ leidžia suprasti, kurias vietas jau siurbė, kad darbas nebūtų daromas kelis kart.

Geros savybės ir tos, kad siurblys veikia tyliai, turi lengvai keičiamus dulkių maišelius ir galingą bateriją.

LG SMART HOM-BOT

Išmanioji orkaitė

Ji turi orkaitės ir mikrobangų krosnelės savybes. Vietoj visų technologinių vingrybių paminėsime, kad naujoji orkaitė turi 20 gaminimo programų, neišeikvoja maiste esančių vitaminų ir gali paruošti maistą tris kartus greičiau nei tradicinės orkaitės. Be to, tausoja energiją.

LG Lightwave Oven

  • Rugilė Gilė

    Negaliu susilaikyti nuo pagyrų… LG buitinė technika – super. Jau kiek metų turim namuose šią buitinę techniką, nei karto neteko gailėtis ar suabejoti technikos kokybiškumu. Sekantis mūsų buities pirkinys, taip pat bus LG.