LG su trenksmu pasirodys IFA 2013 parodoje pristatydama naujos kartos garso ir vaizdo techniką

Vienoje didžiausių muzikos ir garso technologijų parodų IFA 2013, vyksiančioje Berlyne, Vokietijoje „LG Electronics“ (LG) atskleis modernią ir kompaktišką garso sistemą „Sound Plate“ (modelis LAP340). Kompanija taip pat pristatys ir daugiau aukščiausios klasės vaizdo ir garso įrangos, pavyzdžiui itin lauktas NB4530A ir NB5530A „Sound Bar“ garso sistemos kolonėles.

LG Sound Bar

Išskirtinis garsas ir subtilus dizainas

Vos 35 milimetrų aukščio, plona ir stilinga sistema gali būti priderinta prie bet kurio 32 – 55 colių įstrižainės televizoriaus. Šie matmenys buvo pasirinkti norint suteikti vartotojui galimybę kompaktiškai išnaudoti turimą plotą. Naujajame „Sound Plate“ modelyje įmontuota galinga 4.1 kanalo garso sistema su dviguba žemų dažnių sistema. LG novatoriška garso sistema taip pat turi neodimio magnetą, leidžiantį dar labiau padidinti garso galingumą. Įranga palaiko „Bluetooth“ belaidį ryšį, leidžiantį lengvai sujungti garso sistemą su išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais bei kitais belaidį ryšį palaikančiais prietaisais.

LG Sound Plate

Sodrus garsas ir stilingas, minimalistinis dizainas

Elegantiška NB4530A garso kolonėlė pasižymi minimalistiniu dizainu ir juodu bei sidabriniu apipavidalinimu. Kolonėlė yra plona (35 mm), 310 vatų galingumo, turi 2.1 kanalų garso sistemą bei atskirą žemų dažnių įrangą ir LG „3D Surround“ procesorių . Prie kolonėlės galima jungti „HDMI“ tipo jungtis su ARC kanalu, todėl prie televizoriaus ją galima jungti vienu laidu.  Naudojant „Bluetooth“ galima klausytis muzikos iš išmaniųjų prietaisų, įskaitant ir išmaniuosius televizorius. Žemųjų dažnių įrangą galima prijungti prie „Sound Bar“ kolonėlės naudojant „Bluetooth“ belaidį ryšį. Universali NB4530A gali būti pakabinta ant sienos arba pastatyta bet kur kambaryje.

LG Sound Bar

LG NB453A „Sound Bar“ garso kolonėlė puikiai tinka 47 colių įstrižainės televizorių modeliams, tuo tarpu  techninėmis savybėmis nesiskirianti NB5530A kolonėlė pritaikyta 55 colių televizoriams.  Šiemet NB4530A modelis buvo apdovanotas „iF“ dizaino apdovanojimu ir buvo įvertintas penkiomis žvaigždėmis „What-hi-fi“ portalo už puikias charakteristikas ir lengvai valdomą vartotojo sąsają. NB5530A buvo apdovanota „Red Dot Design“ apdovanojimu.

LG vaizdo ir garso technika parodoje IFA 2013

IFA 2013 technologijų parodoje LG taip pat pristatys BH9530TW namų kino sistemą, išmanius „Blu-ray“ grotuvus, jungiamas ir nešiojamas garso kolonėlės. Taip pat bus pristatyta LG mikro sistema „Micro Audio System“ (modelis  CM3430), kuri yra gavusi „EISA 2013“ apdovanojimą.

Visa LG „Home Entertainment“ įranga bus pristatoma parodoje IFA 2013, salėje 11.2, Messe parodų centre, Berlyne.