LG IFA 2013 parodoje pristatys išmaniųjų namų technologijas

„LG Electronics“ (LG) IFA 2013 technologijų parodoje pristatys išmaniųjų prietaisų seriją. Prilietę savo išmaniuosius prietaisus prie NFC žymos, esančios ant LG išmaniųjų įrenginių, ir naudodamiesi „Smart control“ technologija vartotojai gali lengvai užsiregistruoti ir nuotoliniu būdu valdyti savo šaldytuvą, skalbimo mašiną, automatinį dulkių siurblį ar orkaitę bei stebėti prietaisų veikimą.

LG Smart Home

LG išmaniuosiuose įrenginiuose namams veikia dviejų rūšių technologijos. Keturių branduolių technologijos – „Inverter Linear Compressor“, „Inverter Direct Drive“, KOMPRESSOR ir „Lightwave“ – pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir taupiu energijos panaudojimu. LG išmaniosios technologijos – „Smart Manager“, „Smart Diagnosis“ „Smart Access“, „Smart Adapt“ ir „Smart Grid Ready“ – yra sukurtos vartotojų patogumui užtikrinti.

LG Smart Refrigirator

Išmanusis šaldytuvas maistui prižiūrėti

LG išmaniajame šaldytuve veikia „Inverter Linear“ kompresorius bei daug išmaniųjų technologijų, tokių kaip „Smart Manager“, kuri prižiūri šaldytuve esančias maisto atsargas. Vartotojai, norėdami patikrinti, kas yra jų šaldytuvų viduje, gali naudoti ant šaldytuvo esantį skystųjų kristalų ekraną arba savo išmaniuosius telefonus. Su „Freshness Tracker“ funkcija vartotojai gali patikrinti išmaniajame šaldytuve esančių maisto produktų galiojimo datą.

„Smart acess“ funkcija leidžia patikrinti išmaniųjų buities įrenginių būseną, kad ir kur vartotojas būtų. Todėl jiems nereikia sudaryti pirkinių sąrašo. Vartotojams nereikia pirkinių sąrašo, nes per „Android“ ar „iOS“ operacinėms sistemoms pritaikytą programėlę jie gali sužinoti, ką šiuo metu turi šaldytuve.

Su „Smart Shopping“ funkcija galima nusipirkti reikiamų produktų internete tiesiogiai per šaldytuvo skystųjų kristalų ekraną. Reikalingi pirkiniai gali būti užsakomi automatiškai, kai jų pritrūkstama, arba kiekvieną kartą užsakomi atskirai.

LG „Health Manager“ funkcija rekomenduoja receptus, sudaro savaitinius ar mėnesinius valgiaraščius, remdamasi vartotojo asmeniniais duomenimis. Į duomenų bazę suvedus vartotojo amžių, lytį, svorį ir ūgį bei informaciją apie turimas alergijas, sukuriamas asmeninis valgiaraštis.

„LG’s Smart Diagnosis“ technologija buvo stipriai patobulinta – nuo šiol LG išmanieji įrenginiai savarankiškai įvertina iškilusias problemas ir informuoja vartotoją. Naudojant belaidį ryšį, NFC technologijos žymas ir garsinius signalus, vartotojas greitai sužino apie mažiausias įrenginių problemas.

LG išmaniajame šaldytuve taip pat veikia „Smart Grid ready“ funkcija, kurios dėka šaldytuvas automatiškai parenka temperatūros ir kitus nustatymus, taip taupydamas energiją.

LG Smart washer

Išmanioji skalbimo mašina su belaidžiu ryšiu ir NFC technologija

LG išmaniojoje mašinoje veikia „Smart Diagnosis“, „Smart Access“, „Smart Adapt“ ir „Smart Grid Ready“ funkcijos. Naudodama belaidį ryšį ir NFC technologijos žymas LG „Smart Diagnosis“ įspėja apie techninius nesklandumus. Su „Smart Adapt“ funkcija per išmanųjį telefoną ar tiesiogiai per skystųjų kristalų ekraną ant skalbimo mašinos galima parsisiųsti skalbimo režimus, tokius kaip „Baby Wear“ ar „Air-Fresh“ . Vartotojai gali stebėti skalbimo būseną ir pasirinkti nustatymus per savo išsamųjį telefoną ar televizorių.

„Smart Access“ funkcija leidžia vartotojams valdyti skalbimo mašiną, kad ir kur jie būtų. „One Touch Washing“ funkcija palengvina skalbimą, nes per išmaniojo telefono programėlę leidžia vartotojams pasirinkti, kokie drabužiai bus skalbiami. Naudodama NFC technologijos žymą LG išmanioji skalbimo mašina automatiškai nustato skalbimo nustatymus ir tinkamą skalbimo programą.

LG Smart Oven

Išmanioji orkaitė išmanesniam gaminimui

LG išmanioji orkaitė turi „Smart Access“, „Smart Adapt“ ir „Smart Diagnosis“ funkcijas. Naudojant belaidį ryšį galima patikrinti orkaitės būklę, ieškoti receptų ir pasirinkti kepimo nustatymus. Naudojant NFC technologiją per išmaniuosius įrenginius galima pasirinkti orkaitės nustatymus pagal pasirinktą receptą. Vartotojai taip pat informuojami dėl iškilusių nesklandumų. Su „One Touch Cooking“ nustatymu galima per išmanųjį telefoną nustatyti reikiamą temperatūrą ir laiką. Vartotojams pranešama, kai valgis būna paruoštas.

LG HOM-BOT SQUARE

Išmanusis „Hom-Bot Square“ siurblys

LG naujausias išmanusis „Hom-Bot Square“ siurblys turi „Smart Control“ funkciją, kuri leidžia valdyti siurblį per išmanųjį telefoną. „Cleaning History“ funkcija leidžia peržiūrėti siurbimo rezultatus. Su „Map View“ funkcija galima peržiūrėti, kas jau buvo išsiurbta, o kas – dar ne. Vartotojai, naudodamiesi savo išmaniaisiais telefonais, gali sudaryti valymo tvarkaraščius. „Smart Diagnosis“ funkcija padeda nustatyti ir informuoti vartotoją dėl mažiausių iškilusių nesklandumų.