Pasaulio oro uostuose keliautojus džiugins LG OLED televizoriai

„LG Electronics“ (LG) išradingumo tikrai netrūksta. Šį mėnesį bendrovė rengiasi eksponuoti itin plonus 55 colių OLED televizorius (EM9700) net 45-iuose tarptautinių oro uostų laukiamuosiuose ir kitose keliautojams atvirose zonose. Iš Tokijo šie televizoriai bus pristatyti į tarptautinius Niujorko, Berlyno, Dubajaus, Bankoko ir kitų didžiausių pasaulio miestų oro uostus.

LG OLED TV

Kaip apie šį sumanymą sakė LG, galbūt laukiantys jungiamųjų skrydžių ar pirmą kartą skrendantys lėktuvu ir besijaudinantys dėl skrydžio ilgai neužsibūs prie OLED televizoriaus, bet tikrai pastebės jo gražų dizainą ir įspūdingą vaizdo kokybę.

Skirtingai negu kiti gamintojai, LG OLED televizoriams naudoja savo išrastą WRGB (keturių spalvų – baltos, raudonos, žalios ir mėlynos – organinių šviesos diodų derinio) technologiją, kuri užtikrina labai ryškius ir tikroviškus vaizdus neįtikėtinai ploname ekrane. Kitas LG OLED televizoriaus privalumas – labai platus žiūrėjimo kampas, kuris leidžia matyti puikų vaizdą iš bet kurios vietos. Šis itin plonas ir lengvas modelis taip pat gali pasigirti tvirtumu ir ilgaamžiškumu – televizoriaus korpusas pagamintas iš anglies pluoštu sutvirtinto plastiko (CFRP).