Naujausias „LG Cinema 3D Smart TV“ modelis – jau Lietuvoje

„LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato naujausios „Cinema 3D Smart TV“ serijos modelį „LA860V“. Naujasis televizorius turi paprastai valdomą ir intuityvią vartotojo sąsają, patogią prieigą prie pramogų turinio ir naujos kartos nuotolinio valdymo pultelį „Magic Remote“.

Smart TV_1

„Smart TV“ platforma pritaikyta greitai prieiti prie mėgstamo turinio internete. „Smart Home“ funkcijos dėka galima naudotis įvairiomis paslaugomis – nuo „VoD“ (Video on Demand) iki nuolat atnaujinamos orų prognozės. Vartotojams prieinama ir lietuviško turinio naujienų portalai, tokia kaip „Delfi.lt“, „Alfa.lt“ ar 15min.lt“. Dažniausiai naudojamas programėles galima saugoti ir klasifikuoti specialiuose aplankuose „Interest Cards“.

Vartotojams prieinama debesų kompiuterijos paslauga „LG Cloud“, kuri leidžia saugoti ir perkelti į vienų įrenginių į kitus iki 5 GB vaizdo įrašų, muzikos, fotografijų ar kitų dokumentų. „LG Cloud“ prieinama per specialią nemokamą programėlę, kurią kiekvienas gali parsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės internete. Programėlė leidžia dalintis turiniu tarp „Cinema 3D Smart TV“ televizorių, kompiuterio ir išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema. Turinio perkėlimą tarp kelių mobiliųjų įrenginių palengvina ir papildomos technologijos, kaip „WiDi“, „Miracast“, NFC tinklas ar belaidis interneto ryšys.

Smart TV_2

Kartu su televizoriumi pateikiamas ir atnaujinto dizaino nuotolinio valdymo pultelis „Magic Remote“. Jame atnaujinta valdymo judesiu funkcija – dabar ji daug tikslesnė. Be to, pultelyje įdiegta paieškos balsu technologija „Voice Mate“, kuri geba atpažinti komandas (anglų ar rusų kalbomis), tariamas įvairiu dialektu.

„LG LA860V“ išsiskiria didele vaizdo raiška. Centrinis (CPU) bei grafikos (GPU) procesorius siūlo labai ryškų ir švarų vaizdą su natūralių spalvų palete ir balansu, kuris leidžia aiškiai matyti net mažiausias detales, o HD raiškos vaizdas gali būti pakeliamas iki Full HD. Be to, GPU greitis yra 300 proc. greitesnis nei ankstesnių „Smart TV“ modelių, todėl suteikia ryškesnį vaizdą žaidimuose ar kituose sudėtingos grafikos dokumentuose.

Smart TV_3

„LG LA860V“ turi stendą „Magic Stand“, kuris leidžia sukioti televizorių į įvairias puses. Kartu su televizoriumi, kuris prieinamas 42, 47, 55, 60 ir 70 colių įstrižainės, vartotojai gauna keturias poras 3D akinių ir dvejas poras „Dual Play“ akinių, skirtų komandiniams žaidimams.